Son Konu

Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Acılır

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Acılır?

Facebook hesabınızı kapattınız ve yeniden acmak mı istiyorsunuz? O zaman yapmanız gerekener şunlar: imageskapatilanfacebookhesabitekrarnasilacilir5b002ef42f47fpng

İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yuzden facebookuma giremiyorum diyenler icin cozum olarak şu oneriliyor : FACEBOOK YETKİLİLERİNE EMAIL ATIN!

Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan once size bir uyarı emaili atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı icin biz o mesajları pek onemsemiyoruz Halbuki bizi baştan uyarıyorlar

Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi soyluyorlar

Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor

Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi icin “disabled@facebookcom adresine email atmamız gerekmektedir

Hepimizin ingilizcesi cok iyi derecede olmadığı icin ben hazır bi mail yazmıştım onu sizler icin buraya yazıyorum Aynı şekilde gonderirseniz hesabınızın acılma ihtimali kuvvetlenir

Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız icin facebook hesabınız bloke edilir

Arkadaslar faceebookdan gelen ilk mesaja karşilik Bu Emaili aticaksiniz Sonra size Bir mail daha gelecek kırmızı yazdiğim Maili aticaksiniz Hesabiniz Buyuk ihtimal acilacaktir

Arkadaşlar lutfen Kesin acariz demiyoruz Biz size sadece yardim etmek icin yapiyoruz bu işleri Lutfen En aşşağidaki yorumlari okuyunuz ve ondan sonra Yorum yapiniz

Onemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail adresiniz ile mail atiyorsunuz Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak Lutfen gecerli mail adresi ile mail atınız der Buna Dikkat Edin

1 Kısımda Bu Maili Atacaksiniz

Hello Madam Sir,

I made a big mistake i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message so you deleted my account

i am very very sorry because of it Can you active my account again please?

That is the warning “Your account has been disabled by an administrator If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here

What can i do to be activated my account again?

Regards

2 Gelen Emaile karşilik İse bu Maili aticaksiniz ;
hi adminyou are righti hadnt known the some rules so that im a new memberi have just joined to imaginaryworld of internet,So i hadnt known the somethingsi apologize with you and i am sorryCan you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake againThank you!!!

bu Mesajdan Sonra size Email gelecektir Buyuk ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir

Peki kapatılan facebook hesabımı tekrar kullanıma actığımızda, arkadaşlarımız ya da mesajlarımız aynen durur mu?

Evet durur

Arkadaşlar bu yolu denerseniz ve facebookta ilk defa hesabınız kapatılmışsa, buyuk ihtimalle hesabınızı tekrar aktif hale getirirler

Bu yolu deneyenler ve başarıya ulaşanlar ya da başarısızlığa uğrayanlar, yorumlarını buraya yazarlarsa; herkes icin iyi olur

Yukarıda kırmızı ile yazdığım yazıyı sadece disabled@facebookcom adresine gondermeniz yeterli olacaktır Zaten oradan yetkililer ilgileniyor, her gorduğunuz mail adresine gondermeyin

Eğer Talebiniz kabul edilir ise, hesabiniz kaldiği yerden devam edecektir

Üst Alt