Son Konu

Karahan online (Yeni başlayanlar)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Karahan online (Yeni başlayanlar)

goblini

Evet başlayalım konumuza

Karahan online Knight online gibi bir taktik oyunudur char açıp serverlerden birini seçeceksiniz şifrenizi ve kullanıcı adınızı yazıp oyuna başlayın karekter yarat deyin orda karşınıza şunlar çıkacak Ejder kavim, Yılan kavim ve Pars kavim
Birini seçin sonra orda saçınızı cinsiyetinizi filan ayarlayıp oyuna başlayın

Köyün Dışına çıkıp 3 goblini öldürüp 2 lwl olun daha sonra 5, 6 lwle geldiğinizde eğitim alın aşağıdaki ustalardan birinin devlete ait

Bu ustanın adı batıhan

1520 levele geldiğiniz vakit hayvanlar (Petler) Dikkatinizi çeker

Onların yüzdeleri vardır kasmakta zordur mesala 6367 ye dek kasılsanız fazla eksik kasılırlar işte aşağıdaki bir tanesinin devlete ait

Aslında petler düşer fakat fazla şanslı olmanız gerekiyor ayrıca madalyalardan da çıkar ama 99 tane olması gerek özlellikle altın madalyadan çıkar brons yada gümüşten çıkması için şanslı olmanız gerekiyor

Hemen bazılarınızın aklına şu soru kazanç nerden bulacam ben bu madalyayı? cevabı fazla kolay her emniyet savaşlarından birini kazanırsanız 10 tane madalya gelir kaybederseniz 3 tane gelir ama savaşlar bittiğinde dahası 3039 savaşındaysanız 150000 gümüş para gelir 1019 savaşındaysanız 100000 ayrı karakol savaşlarına tarafından değişiyor neyse şimdi madalyalara dönelim tam savaş bittiğinde kazanırsanız 10 tane kaybederseniz 3 tane düşeceğini söylemiştik tam bittiğinde nerde duruyorsanuz orda düşer madalya bütün yerde madalyalardan hayvan edinmek istiyorsanız muhafıza gideceksiniz hem madalyalar çok değerlidirler

Polis Merkezi savaşlarından birini misal veriyorum aşağıdaki resimde

Emniyet savaşları diyelimki yılan kavimdesiniz ozaman aleyhinde kavimler olan pars ve ejder kavimleriyle dövüşeceksiniz

Ama ben defalarca yılan en sevdiğim kavim yılan kaviminin 3 değişiklik silahı vardır çift bıçak pala kopuz pala ve çift bıçak yakından hücum etmek kopuz ise uzak atak içindir dönelim emniyet savaşlarına yukarıdaki resimdeki 3039 Doğu denizi karakolu savaşı burda ortadaki mavi yerde durmaya çalışmalıyız

Lütfen bir +Rep verin fazla uğraştım *

Üst Alt