Son Konu

Karışık bir koşul Yardımss!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yakın arkadaşım bir kızla tanışmak istiyorduSınıfımızdaki bir kıza söyledi o da tanıdığı bir kızı getirdiİlk defa görüşeceklerdi yakın arkadaşım da beni çağırdıBir de sınıfımızdaki kız 4 kişiyiz1 2 saat oturduk kalktıkTam hatırlamıyorum ama 1 defa daha buluşuldu herhaldeSonra telefonla msj falanFazla bir görüşme olmadıEn son kız yakın arkadaşımı istemediEn son olmayınca niye olmadığı öğrenmek için görüşmek istediGörüştüler bir kereSonra hiç görüşmedilerAradan 6 ay geçti ben de bir arkadaşım vardı yok mu tanıştıracağın kız diye sordumBu arkdaşım yakın arkaşımın görüştüğü kızın yakın arkadaşıSonra 3 4 gün daha sonra telefon geldi bu arkadaştanYakın arkadaşımın önceden görüştüğü kız o süre da benden hoşlanmış o zman söyleyememişler banaŞimdi de nasıl olur diye düşünmüşler problem olmayacağını düşünüp bana söyledilerBen görüştüm bu sefer sonra çıkmaya başladık daha sonrasını anlatmayacağımYani kısaca yakın arkadaşımın evvelden düşündüğü birisiyle ben çıkıyorumBir kaç şart var birisi yakın arkadaşım şehvetli bi şey hissetmiyodu ona karşı2si birincil görüşmemden önce bundan 1 2 gün sonradan ve en son çıkma teklifi edeceğim günden 1 gün önce bir problem var mı diye sordumBenim için problem yok cevabını aldım yakın arkadaşımdanAma kendimce problem büyükDüşüncelerinizi bekliyorum siz ne yapardınız

Üst Alt