Son Konu

Karmakarısık

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Karmakarısık MerhabalarAnlatacaklarım azıcık uzun olacak böylece bunaldım fakat kimse okumasa bile güya yazarsam rahatlayacakmışım gibi geliyor Birincil erkek arkadaşımla 8 senelik bi ilişki sürdürdük birincil yılar pek iyiydi ancakeşi bulunmaz gibiydiarkadaşlarım bundan bi tane daha varsa bize de gönder deyip mizah bile yaparlardıüniversiteden nedeniyle öbür illerdeydik lakin her haftasonu beni görmeye sabahtan kazanç akşam giderdi yorulmadan dinlenmedenyeri geldi ailemden cok yanımda oldu en iyi dostum oydu herkesten cok ona güvenirdim gel gelelim iki sene öncesinde öbür arkadaşlar edindi davranışları değişmeye başladı ilgisi azaldıanlam veremiyodumkonusmak istedigimde durduk yere problem yaratmaya calıstıgımı soyleyip inkar ediyordu msn şifresini daima biliyodum lakin hiç girmiyodum bi gece uyuyamadım resmi olarak kalbim sıkısıodu niçin bilmiyorum sıkıntıdan nette dolanırken şeytan mı dürttü nedir actım maillerine baktım ve dünya basıma yıkıldıtüm arkkadaşlarına bi mail atmış mailde bi kızla barda çekilen fotografları var ve altına da silmeyi unutmayın sakın yazmışinanır mısınız günlerce uyuyamadım ağlamaktan halsiz düştüm yorgunluktan uykusuzluktan öldüm fakat uyuyamadımbi ara bi senelik bi ayrılıgımız olmuştu ve bu kızla cinsel bişeyler yasamıslardı barıstıgımızda anlattı bişe demedim affettimm ama maile baktıgımda o fotografları gordum kıza mesaj attım pek sinirliydim ancak nasıl bi insansın sen dedimve kız 5 ağlama büyük erkek arkadasımdan benimle oldugunu da biliyorkızla önce baya atıstık sonra bana herşeyi anlattı meger bunlar hiç ayrılmamışlar erkek arkadasım ben olmazsam yıkılır yalnız kalır demiş böylece şaşırdım ancak giyinmeyi bile bilmexdi bu adam insan içinde konusamazdı resmen adam ettim bisürü şey öğrettim canım dediğim bakın neler yapmışyıkıldım kızla konusmaları ve fotoları bi klasör yapıp buna yolladım ve sadece haketmemiştim dedim günlerce haftalarca aylarca aradı agladı zırladı yeminler pişmanlıklar neler neler8 yıl dile kolay bana zorlama,affettim ha baskası anlatsa deli misin derdim ama ben affettim işte başlarda kraliçe gibi davranırken sonra yeniden umursamamaya basladı ben delirmek üzereydimbirgün çokk kotu tartışma ettik asap krizi geçirdim ve bana bitsin dedi böyle sürecekse bitsinböylece şaşırdım fakat bensiz yasayamayan adam neler diyordu? belli misin dedim göze alıo musun dedim evet dediayrıldıkne aradım ne sordum bir ay daha sonra tekrar kapımda hüngür hüngür acıklı 724 arayıp mesaj atan bi tipöyle dengesizkidünyanın en mutlu insanı etmek istiyorum da değerini anladım da cart curt neler neleraylarca sürdü bi ara inanır gibi oldum bi öğrendimki bana evden dısarı cıkmıorum artık hayatım ev ve senden ibaret diyen adam arkadaslarıyla alanyadaymış meğerböyle bi insana dönüştüğü için öyle şaşkındım ancak şimdi hala fazla pişmanım alanyada bişe yapmadım kendimi denedim nolur evlen benimle fazla acı çekiyorumlar mesajlar aramalarpek bunaldımki günlerm de cok monoton geçio telefonum çalmıo bundan böyle kendimi fazla kötü hissediyorum  

Üst Alt