Son Konu

karsiliksiz ask

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlama ben 18 yasindayim 5sene once ki olayi açıklama yapmak istiyorum Biz 4arkadastik ben , ozamanlar en iyi arkadasim asli, bizim aramizi acmaya calisan figen ve daima tartışma yaptigimiz ceren Bizim okula yeni oglan gelmisti ve biz onu cok havali lakin cirkin buluyorduk (ismi burak) Hergün arkadaslarla ondan ilgili konusuyorduk Bir ay sonra ayrım ettim ama ben ona asik olmusum Ve o siralar figen bizim aramizi acmayi basarmisti, bağlı bende figeni hala arkadasim olarak goruyordum( figen bizim komsu kiziydi) Ben figene anlatim buraka asik oldugumu Sonra asli ve ceren ogrendiler Cerenle kavga yapariz ama bana cok iyiligi dokunmustur Ceren msnde burakla konusmus ( burak cerenin abisinin arkadasi ve uzaktan akrabasi) ve benim onunla konusmak istedigimi soylemis ve benim msni vermis ona Neyse iste biz burakla konusmaya basladik ve ben cok heycanliydim Sonradan figen alta kalirmi anında oda almis msni ve oda konusmaya baslamis sonradan aslida konusmaya basladi yani anlayacaginiz hepsi konusmak istiyordu onunla cunku burak social ve populerdi Neyse birgun figen,asli, burak ve ben(x) konusuyorduk, figen ne derse begenirsiniz x sana asik Ben emrindeki red falan ediyorum orda goreceksiniz Burakin iki arkadasi vardi cem ve selim Figen ceme ve asli selime asikti ( nasil ask anlamadim gitti ) neyse bende buraka bunlari soyledim alta kalirmiyim hic Burak benle yanliz konusurken sen bana asik misin diye sormazmi bnde red ettim bunu 3defa sordu bana ben defalarca hayir aramak zorunda kaldim( cunku korkuyordum nasil tepki vereceginden)ve sacmaladim heycandan ne yaptigimi bilmiyordum cunku O gunden sonradan hic konusmadikSonra tum okul ogrendi bunu Herkez gelip soruyordu bu dogrumu diye, kim soylemis bilmiyorum figenden supeleniyorum cunku o yilanin teki kimse ondan once gelmeaini istemiyor( grubun lideri bendem ozamanlar) Ablam ve arkadasi bana yardim olsun diye burakla konusmaya gidiyorlardi kimsi seviyorsun diye oda daima benden kucuk birini diyordu bem her zaman yikiliyordum cunku ben ondan 5 ay buyukum Neyse okul gezmesi vardi ve sansima otobuste bir yer vardi oda burakin yani, ben cok cekingen biri oldugum icin hic birsey demedim ona Daha Sonra neyse boyle iki yıl gecti figenle kavgaliyim , asli cok deyisti erkek manyagi oldu cikti tek saglam ceren kaldi O yıl burak rap sarkilar yapmaya basladi herkez onanla arkadasti Iyi kotu boylede 1sene gecti Sonra o okulda ayrildi basta cok uzulmustum fakat insan yokluguna alisiyormus 1senede boyle gecti Gelelim bu seneye, bende okulumu deyistirdim ve aksam eve bu vesileyle bazi gunler onu goruyordum oda gidiyordu eve, ama biz 1sene konustuktan sonradan onla hic konusmadik, her zaman hayal ediyordum lakin birgun geri konuscaz diye, lakin galiba onun bi sevdigi kiz var kim oldugunu bilmiyorum lakin rap sarkilari daima o kisiye yazilmis gibi diyorum hep keske benim icin olsa diye fakat oyle deyil biliyorumbenimla kac kisi cikmak istediyse ben hep reddetim ben ondan baskasini istemiyorum simdi 5 yıl olacak ve ben onu hala cok seviyorum en yakin arkadasim ayse o sana gore deyil sen daha iyilerine layiksin diyor lakin bn ondan baskasini dusunemiyorum her hissi sarkida o aklima geliyor ve agliyorum Simdide ben 2senesir yazin bir yerde calisiyorum vakit gecsin diye , ve ne ogrenirsem begenirsiniz burakta yazilmis oda calisacakmis Benim gordugum ruyalarim gercek olur( guzelleri, gercekten cok istedillerim) ve ben onunda bizimle calisacagini ogrenince bir ruya gordum asansörde kaliyormusuz ikimiz Simdi ne yapacagimi bilmiyorum ya gercek onursa, gec olsa bile soylemelimiyim onu sevdigimi yalnızca bilmesi gerektigi icin yahut soylememelimiyim ? Cok kararsizim ne yapmam gerekiyor hilmiyorum

Üst Alt