Son Konu

Kaymakam Amca'dan Demet'e Cevap!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kaymakam Amca'dan Demet'e Yanıt! kaymakam amca, demet akalın, akşehir, konser, nasreddin hoca, ilgili bilgiler burada 1548695 1548695 kaymakamamcadandemetecevap5c4ea2f7c0936kaymakamamcadandemetecevap5c4ea2f7c0936 kaymakamamcadandemetecevap5c4ea2f7c0936 Konya'nım Akşehir İlçesi'nde Nasreddin Öğretmen Anma ve Mizah Günleri zarfında önceki gün konser veren Demet Akalın'ın, Amca ellerini kulaklarına tıkamışsın, rahatsız mı oldunuz?şeklinde seslendiği Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı olayla ilgili konuşmuş melekler Konser sırasında daha önce de sürekli olduğu gibi 'vertigo' rahatsızlığım tekrarladıdiyen Katırcı, sözlerini şöyle sürdürdü: Yüksek ses nedeniyle başımı elimle sıkıştırdım Sahnedeki hanım bu hareketi kulağımı tıkama olarak algıladı Ama benim müziği seven bir insan olarak o kadar bir saygısızlık yapmam laf konusu değil Rahatsızlandığım halde o hanıma saygısızlık olur diye oradan ayrılmadım, ama maalesef saygısızlığın büyüğünü kendileri yaptıdedi bu arada Akalın'ın sözleri ilçede mizah konusu oldu Kaymakam Katırcı'yı görenlerin Amca elini öpebilir miyiz?'' şeklinde mizah yaptığı, keza festivale katılan heyetlerin de Katırcı ile resim çektirme taleplerini Amca resim çektirebilir miyiz?'' şeklinde dile getirdikleri öğrenildi PROTOKOL AYRILDI Demet Akalın, Akşehir Açıkhava Tiyatrosu'nda önceki gece düzenlenen konser sırasında, Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın kulaklarını kapattığını görmüş, Amca bir saattir sana bakıyorum Ellerini kulaklarına tıkamışsın Rahatsız mı oldunuz? Böyle yapmanız benim konsantremi bozuyor Allah'tan arka tarafta gençler var Onlar eğleniyor'' demişti Bunun üzerine Kaymakam Katırcı, tepki vermeden sessizce konser alanından ayrılmış, ardındaki diğer protokol üyeleri de konser alanını terk etmişti Bence kaymakam çok haklı  

Üst Alt