Son Konu

''Keşke Görmeseydim'' Demiş.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba ArkadaşlarDirek konuya gireceğimHoşlandığım bi kız vardı ve gidip konuşacaktımki bir iki arkadaşıma sormuştum ve sevgilisinin olduğunu söyledilerBende bekledim bekledim,1 hafta geçti ve arkadaşımın yanında sevgilimden ayrıldım diyip zarf atmış aklı sıra Bende fırsat bu fırsat dedim kızın her gün okul çıkışı dolmusa bınmek ıcın gıdıp beklediği durağa dürüst yol aldımLakin kızı bulamadımArkadaşımı gördum kızı sordum gördümü diyeBen senin adına konuşup utangaç olduğunu gelemediğini ondan hoşlandığını söyledim dediVe kıza beni gösterdikten sonra cevap vereceğini söylediPazartesi oldu arkam dönük arkadaşımla konusuyorum ve kız gelmiş arkamda arkadaşla konusuyor haberim yokArkamı bi döndüm kız bana baktı okula girdiArkadaşıma sordum ne dedi diye
Hayır demiş,baştacı Lakin ondan sonrada keşke görmeseydim demişŞöyle döndüm kendime bi baktım allah vergisi allaha şükür tipimde var şeklimde var fena bi yanım da yokNeden böyle dediğini merak ediyorum arkadaşlar Sizce neden böyle bir şey söyledi ?

Üst Alt