Son Konu

kimse yok mu?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kimse değil mu? merhaba bende daha önce bunu yazmıştım fakat hiç kimseden ses çıkmayınca konu olarak eklemeye karar verdim shekershey' Özel Baskı: Cümbür Cemaat ne hoş anlatmış belirtileriBende bişe sorcam,bende 10 gün hatta 2 hafta öncesnden başlayan kasık ağrıları güya adet olucakmşm gibiÖnceleri tatlı ağrılar vardı yani hssettiğim lakin fazla rahatsz etmeyenSonraki günlerde aşırı bel ağrısı hatta sol kasğımla birlikte bacağıma vuran bi ağrıO bel ağrısı acaip yaaa çoğunlukla akşamları yaşadım böle ara araSonra bir gün her tarafında sol kasıkta bi batma yaşadım bütn gün yani hareket edince sağa sola kıpırdaynca olduBi de fazla sıcakladm hele geceleri acaip yandm üstümü falan çıkartıyodum sıkıntıdanŞimdi 4 gün var tekrar kasık ağrıları mevcut ve bacağımın iç tarafına bıçak saplanıyo gibi oldu ansızın sonradan geçtiHa bide ilk günlerde beyaz,süt gibi bi akıntı gördüm çamaşırımdaÇok değil lakin vardı başlıca akışUnutmadan söleyim bi de göbşümn altında bi şişkinlik var 2 haftadır falan galiba,rahatsız etmiyo,gaz falan yok yalnızca bi şişlik var benzeri killo almşım gibi enkaz datlu bi şişlkkimseyokmu5c4b509c2e57falt :D Big Grin :DNe bilim valla eğer hamişsem,bunlar gözlemlediğim belirtiler olucak diğer hamiş kalmak isteyenlerekimseyokmu5c4b509c2e57falt kimseyokmu5c4b509c2e57falt kociş diyo fakat,sen muhtemelen hamişsin,eğer adet olursan çocuk tutunamamştır dicem diyoYani yaşadığım belirtiler hamişlik bulguları imiş aslndaKociş dr hani kafadan atma durumu yok meleklerimkimseyokmu5c4b509c2e57falt :D Big Grin :DBenm yaşadığım bu durumları yaşamış var mı acep???ALLAH herkese nasip etsn,aratmasın MEVLAM Genişletmek için tıkla bu yorumu görünce anında aza oldum aynı sorun bu aralar bende de var sadece ateş basma hariç aksine buz gibiyim fakat burada aynı beni anlatır gibi olmuş merak ediyorum netice ne oldu ben doktora gittim ama her zamanki gibi doktor pek ilgilenmedi hatta iltihap olabileceğini söyledi antibiyotik yazdı ilaçları aldım ama kullanmadım güvenemedim çünkü irin konusunda haklı olabilir lakin idrarda yanma olmuyor bende yada herhangi bir koşul görmedim ne olur ne olmaz iltihaptan ölmem her hâlükarda diye bebek varsa umuduyla ona canını yakmak istemiyorum herhangi bir tanı koyulamıyor adete daha var ayrıca doktora gitmeden bir gün önce bir anda iki defa titreşim gibi mide bulantısı geçirdim yanlız gittiğim gün ağrılarım hafifledi de bugün üçüncü gün çok ağrım yok ama yine de var ara sıra çok başlıca süresiz piskolojikti çağırmak oysa diyede düşündüm baya karmakarışık koşul bekliyorum yalnızcakimseyokmu5c4b509c2e57falt :D Big Grin :D eşimde bebek istemiyor ben istiyorum keza 20 gündür ayrıyız da ailesi yüzünden acılarımla birlikte MAL oldum yani xDD bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim  

Üst Alt