Son Konu

Kına hakkında HERŞEY!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kına hakkında HERŞEY! kına hazırlanışı saça kına tarifi saç kınası tarifleri saç kınası tarifi saçta ne değin beklemeli Saç kınası uygulaması ne dek sıkıntılı olsa da sonucu mükemmel olan saç boyama şekillerinden biri Herkeste bulunan saç rengim Kestane'den sıkılınca ben de saçımı ayrıca hesaplı ayrıca de doğal olan saç boyama maddesi kınayla boyadım Benim sonucum Kestaneden Açık Kumrala döndü ve arada kızılkumrallarım var Zorlukları ve gerekenler: 1 tek başına gerçekleştirmek çok kuvvet Üstelik bu operasyon 1 gününüzü alıyor 2 Kına her yeri çok tez boyadığından mutlaka her yere gazete serin, tırnakları ojeleyin ve elen giyin Eski kıyafetlerinizi giyin 3 Daha kızıl sonuçlar için daha fazla beklemeli 5 Saçlar işlemden sonra iyice şampuanlanmalı 6 En kötüsü de sonucunda ne çıkacağını bilememeniz Hazırlanışı ve Başvuru: Kına miktarını saç uzunluğuna göre (en kısalar 50100 gr en uzunlar 400500 gr) id Kınayı bir arz suyla karıştırın Kına macun kıvamında olmalı Eğer sadece kızıl istemiyorsanız, karışımlar da yapabilirsiniz: Sarılı Beyazlı saçları olanlar için: Limon Suyu Kahverengi saçlı olanlar için: Soğan kabuğu suyu Yıpranan saçlar için: Zeytinyağı Koyu renk olmak isteyenler için kına taşı ekleyebilirsiniz Karışımı hazırladıktan sonra mümkünse bir gece, üstü naylon örtülü olarak oda sıcaklığında bekletin Ya Da da saça sürdükten daha sonra fön makinesi ile ısıtın Isı rengi arttırır netice ve faydaları: 1 Saçlar parlak ve renkli oluyor 2 Saçın yağları azalıyor ve dolgunlaşıyor 3 Zevkli bir aktivite oluyor!kinahakkindahersey5c4ee8112f817alt Fiyatı: 100gr'mı takriben 1 tl  

Üst Alt