Son Konu

Kırmızı laptoplu kız

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imageskirmizilaptoplukiz5b06f6ad0714e

Bir zamanlar bi kız varmış varmış Annesi ona uzerinde kırmızı kapağı olan bir laptop almış Kız bu laptopu cok seviyormuş ve nereye gitse onunla gidiyormuş Bu nedenle de herkes ona Kırmızı laptoplu Kız diyormuş

Bir gun “Kırmızı Laptoplu Kız! diye ozel mesaj atmış kızın annesi “Buyukannen hala hasta Hadi nete gir de, ona yaptığım şu ilac tarifini yolla

Kırmızı Laptoplu Kız da laptopunu almış , ve nete girmiş

“seni biri msn e eklerse sakın kabul etme demiş annesiama kızın listesi bomboşmuş!cok uzuluyormuş buna

“eklemem anne, demiş Kırmızı Laptoplu Kız

Tam nete girmiş, bikac saniye olmuş ki kurt nickli birinin msne eklediğini gormuş

Kırmızı Laptolu Kız heyecandan az kalsın elindeki mauseyi duşuruyormuş eklemeye karar vermiş kurt'u “napıosun nette guzel kız'' demiş kurt

“Buyukanneme bi dosya gondermeye uğraşıyorum , demiş Kırmızı Laptoplu

Kız “adresi buyukanne@ Buyukannemin sağlığı pek iyi değil Bu arada adım ‘guzel kız ’ değil, ‘Kırmızı Laptoplu Kız ’ demiş

“Ozur dilerim Bilmiyordumdemiş kurt! Ardından hemen buyuk annenin msnı hackleyıp oturum acmış

Kırmızı Laptoplu kız buyukannesinin oturumu actığını gorunce cok sevinmiş
merhaba buyukanne, demiş

“senmisin ?demiş kurt

“Benim, Kırmızı Laptoplu Kız

“hoşgeldn kızm demiş kurt “noldu neden nettesin?demiş ardından
sana ilac icin tarif yaptı annem onu yollıacam demişKırmızı Laptoplu Kız şuphelenmiş neden boyle kısaltmalarla yazıo buyukannem diye duşunmuş!sonra buyukannesinin hasta olduğu aklına gelmiş ondan kısaltmalar falan yapıo herhalde demiş

Kurt,buyuk annenin avatarından bulup koymuş!

“yolla dosyayı demiş kurt

Kırmızı Laptoplu Kız , yollamış dosyayı!ama aktarım hızı cok duşukmuş
kurt da bı dosya yollamış sen bunu yukle daa cabuk ındırırım o zaman ben senın yolladıgın dosyayı demiş
kabul etmiş Kırmızı Laptoplu Kız

“bu dosya niye rar'lı Buyukanne?

“daa cabuk yukle diye kızım demiş kurt

“bunun da aktarım hızı yavaş neden yukleyip zaman kaybediyoruz

“ilerde yollıcağın dosyalar hep hızlı gelcek de ondan demiş kurt

“neden bu dosyanın ustunde hackprog yazıo?

“Seni haclemek icin demiş kurt

aktarım tamamlanmış ve kurt bizim Kırmızı Leptoplu Kızın laptopuna girmişşşşş
dosyalara falan bakmış Kırmızı Laptoplu Kızın resimlerini falan calmış!! oleee oyalanıomuş bizim kurt

Ama ne var ki Kırmızı Laptoplu Kızın buyukannesi unlu hacker HACKER ANAymış

“Aylardır senin peşindeyim pis yaratık, diye mesaj yollamış HACKER ANAcaldığı tum dosyaları geri almışve kurdun hard disc'ini yakmış
Buyukanne, Kırmızı Laptoplu Kız ’ın ona yolladığı dosyayı almış! tarife gore hazırlamış ilacı ve icmişbuyuk anne iyileşmiş!Kırmızı Laptoplu Kız da bı daa tanımadığı kımselerı msn'e eklemeyecegıne soz vermiş

alınacak ders:tanımadığınız insanları msn nize eklemeyiinnn :?

Üst Alt