Son Konu

Kısa Yeni Yıl Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Kısa Yeni Yıl Mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, coğalan sevgilerin habercisidir 2006 yılı da boyle olsun ama hep guzel olsun Nice Yıllara

Bu dunyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır

2019 yılının sağlık mutluluk başarı ve bol kazanc getirmesi dilekleriyle Neşe dolu yıllar!

Yaşamınca guzel yıllar mutlu yarınlar dostca dostluklar hep senin olsun MUTLU YILLAR!

Bir yıl daha gecti Mutluluğunun omur boyu devam etmesini,yaşantında hicbirşeyin seni uzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle

Dunyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına guven, sevgine sarıl Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tum kapıları acacaktırMutlu Yıllar olsun!!

Yine bir yıl başı geldi Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıc yapmanızı ve senenizin aynı guzellikte gecmesini diliyorum

Her yeni yıl başka bir guzel 2019 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız guzellikler yaşatsını diliyorum Yeni yılınız kutlu olsun

Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur 2019 paylaşımlarımızın yılı olsun Mutluluk, esenlik ve sevincler getirsin Mutlu yıllar

Sağduyu aklın gardiyanıdır Gorevi: Kuşkulu duşuncelerin iceri girmesine, ve de dışarı cıkmasına engel olmaktır2019 yılının hepize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı gunler getirmesi dileğiyle

Baharda gelinciklerin en guzel başlangıcları mujdelemesi gibi yeni yılda da tum guzellikler sizinle olsun Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni Yıl; Turkiye icin umutlu bereketli 2019 de yaşanan tum olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz Nice Yıllara

Yine yeni bir yıl var kapımızda 2019 yılına gireceğimiz şu gunlerde istediğiniz her şeyin gercekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gun bir onceki gunden daha guzel isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Sevgi bestesinin tınılarını yureğinizde hissedeceğiniz umitlerinizin dostluklarla pekişeceği gulucuklerinizin hic bitmeyeceği sevgi huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle?

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, gecip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla Nice Yıllara!

Üst Alt