Son Konu

kıskançlık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar bir yılı aşkın bir süredir devam eden bir ilişkim var aslında de fazla mutluyuz fakat kız arkadaşımın ciddi bir problemi var aşırı derecede kıskanç benim arkadaşım olduğunu bilse de; kendisi de tanısa herhangi bir kızla konuşmama dayanamıyor derhal kavga çıkarıyor lakin kızla niye konuştun biçiminde değil diğer bir sebep bulup beni bir güzel fırçalıyor onunla daima bu konuyu konuştum o da bunu kabul ediyor ama dayanamadığını isteksizce tepki verdiğini söylüyor sırf o kıskanmasın diye neredeyse tüm kız arkadaşlarımla görüşmeyi kestim buna rağmen işim gereği sosyal bir hayatım olması gerekiyor (ben avukatım bu arada) sonuçta kadınlarla da aramın iyi olması gerekiyor aramızda bir güven sorunu yok onun söylediğine kadar bana güveniyormuş ama kadınlara güveni yokmuş bundan böyle sırf kıskanmasın diye adım attığım yerden ona haber verir oldum kız arkadaşım da problemin farkında ve o da çözmeye çalışıyor fakat bir değişim olmuyor en komiği de bana '' seni yakacam küllerini şişeye koyacam o şişeyi de sandığa kilitleyeceğim seni kimseye göstermeyeceğim o vakit bu problemimiz çözülecek diyor'' bana veya kız arkadaşıma verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir?

Üst Alt