Son Konu

kız arkadaşıma aşık oluyorum ve arkadaşlar aşık olduğumu hissettiriyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
smerhabalararkadaşlar bir kız var 9sınıfta aynı sınıftaydık oysa 10 ve 11i öbür sınıflarda okuduk,okuyoruzkızla 10sınıf baştan başa hiç konuşmadıkben kızı 9sınıftayken seviyordum aşıktım lakin benzer sınıfta ve dost olduğumuzdan içimde tuttum10sınıfta başkasına aşık oldum ondan da vazgeçtim10sınıfın yaz aylarında kız bir ara muhabbet açtı selamlama napıyosun gibisinden ve sonradan sürekli konuşmaya başladıko bana,ben de ona sevgilileri yaşananları anlatıyoduk neticede o da ayrıldı ben de işte okul başladı 10sınıfta aşık olduğum kızdan bahsediyodum kız bana bana onu deme,bırak artık şu kızı falan diyor kesintisizdaha sonra işte faceden birlikte kapatıyoruzokulda ayrı katlarda olduumuzdan pek görüşemesek de yeniden bazı öğlenler birlikte yemek yiyoruzgeçenlerde de gece mesajlaştık sabahtan günaydın başladık ve o günün gecesine kadar msjlaştık gün boyusabaha karşı saat 4te uyuduk ikimiz deve mektep ve dersanedeki arkadaşlar her gördüğün de yine mi o kız (x)ilişki nasıl gidiyo,biz yemeyiz bu arkadaşlık ayaklarını sevgili misiniz,yakında çıkarsınız falan diyolar benim de hoşuma gidiyor alt hatta ailem bile kızın tüm resimlerini fark etti telefonu her elime alşımda x'e selam söyle diolaryeni parfüm
şampuan alıyorum x bunları mı seviyorsaçlar x için mi falan diyolar sonuç olarak benim de hoşuma gidiyor ve galiba ona aşık oldum

Üst Alt