Son Konu

Kız arkadaşımın doğum günü için yardımınız lazım!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar herkese merhaba
Kız arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor 2 günüm kaldı Bir sürpriz video aranje etmek istiyorum lakin bu video için bir çok kişinin yardımına ihtiyacım var
Çevremdeki ''insanlar'' bunu reddetti ve neredeyse maksimum 3 kişi olur dedi
Sizden istediğim şey bütün olarak; hazırladığım bu videoda ayrı farklı kişiler birer cümle söyleyecek, bende daha sonra bunu tek bir videoda birleştireceğim
İzleyenleriniz bilir, ''inanılmaz evlenme teklifi'' gibi bir şey yerine getirmek istiyorum
Bu özel bir şey biliyorum ama aranızda ''böyle uğraşmaya değmez'' diyenleriniz olacaktır elbet, sürpriz yapacağım kız arkadaşım hasta ve bu nedenle saçlarını kazıttı Umarım şuan ne seslenmek istediğimi anlamışsınızdır
Cümleleri ''&'' ile ayıracağım, sizden istediğim bu cümleleri söylerken videoya çekip bana ÖM ile yollamanız, şimdiden hepinize çok ama fazla teşekkür ederim!
Kelimeler;

Alıntı:
Sen daima en derindeydin bende & Daha artı duymanı istedim & Mutluluğun & sevginin & samimiyetin & ve seninle birlikte doğacak & bütün hoş duygu ve hislerin & sınırlarını sıkmak & katiyen bırakmamak istedim seni & dilekler dek doğru & düşler kadar baki & Bu videoda bulunan her kişi & ve söyledikleri her kelimeyle birlikte & dahada büyüttüm aşkımı & Anlamanı istedim & Hissetmeni, & aldığın her nefeste & kalbine daha da yakınlaşmak, & hayatında yer edinmek istedim & Birlikte & bu dünyada& Aşkın hala var olduğunu & uygulamak & herkesten önce & sana hissettirebilmek istedim & Kaybetme korkusunun & ne dek büyük olduğunu kullanmak için & ondaki değerini belli etmek, & değerinde bahşedilen her şey için & bir şeyler yapmak ister & varlığıyla rengarenk yaptığı bu hayatta & Çok artı bir şey değil belkide & İşte bu yüzden, & en amaç yüklü duygularla, & rengarenk hayallerle, & Rüyalarımı en güzel ayla getiren, & hayatımı rengarenk edendin hep & Umut olarak küçücük, & hatta imkansız gibi dursa da & hep sevdim seni & Günden güne, &dakikadan dakikaya, &saniyeden saniyeye, &alıp verdiğim her nefes ile & daha da gelişen bir tutkuyla

Üst Alt