Son Konu

Kiz benİ sevdİgİnİ İspatla dİyor ve İddaa ' ya felan mİ gİrdİn dİyor?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acilen arkadaşlar Ben Kıza Önerge ettim bir arkadaş yoluyla daha sonra kız demişki
ben onu tanımıyorum demiş sonraki gün ben gezerken yanindaki arkadaşi beni gösterdi sonradan bana baktı ve beni süzdü ben yarı bir şeyler oldu icimden gecirdim ertesi gün iki tane üstteki sınıftan arkadaşlari gelerek o gün hayir yaniti vermiş ama acilen düşünücekmiş kafasi dalginmiş dediler bende iyi işlenmiş dedim,sonraki gün yeniden ayni üst sınıftaki arkadaşlari kızın cep telefonu verdiler benimle konuşmak istiyormuş arkasından mesajlaşmaya başladik aradan bir iki mesaj gecti ve kız bana şunlari demeye başladi iddaaya mi girdin oyunmu? oynuyorsuyun niye bu kadar kız varken ben ' beni gercekten seviyormusun gibi sorular sormaya başladi mesaj atarak sonradan bende her türlü yemini ederek seviyorum felan dedim sonra kıza cık dışari konuşalim dedim o da olmaz dedi sen nerdesin dedim sınıftayim dedi bende oraya geliyorum dedim kapıyı actım arkadaki sırada yanındaki arkadaşiyla bana mesaj atıyor elindede telefon bende hazır oraya geliyorum dedim kıza dedimki niçin bana inanmıyorsn arkadaşim seni bana gösterdigi andan beri begendim sevdim dedim 'arkasında mesaj atarak aşkına ispatla dedi ' daha sonra ben ona sana biri bir şey dedi benim hakkımda dedim yok dedi
ertesi gün sınırsız mesaj attim ama hic birine cevap vermeDİ
telefon actım yakın arkadaşi cıktı
yakın arkadaşinin söledikleri şu
kız seninle konuşmak istemiyormuş
rahatsiz etmeyecekmissin
zaten birinin zorlamasiyla konuşmuş
dedi
işte durum bu arkadaşlar ne yapacagim ne yapmam gerekiyor ? yardım edin

DİP ANEKDOT : YAKIN ARKADAŞLARİ BENLE ILK KONUŞUŞUNDA KIZ DEMİŞKİ EGER OYUN FELANSA YENIDEN SÖLESİN DEMİŞ

BEN BU KIZA ARKADAŞİN TELEFONUYLA MESAJ YOLLAMİŞTİM KIZLA AYNİ GÜN MESAJLAŞMA BİTTİKTEN SONRA KIZ AYNİ ARKADAŞİM NO SUNA EN DÜŞÜK 40 MESAJ ATMIŞ ARKADAŞİM OKUMADAN SİLMİŞ HEPSİNİ BAZİLARİNDA ORDAMİSİN FELAN YAZİYORMUŞ

O ERTESİ GÜN MESAJ ATMADAN ÖNCE

Üst Alt