Son Konu

Kız ilgiyi azalttı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, 9 aylık ilişkimiz var Kız arkadaşım 12sınıfa geçirmek üzere, yeni dersaneye başlayan biri Herşey çok iyi olmasada düşe kalka yürütüyorduk Kız dersaneye başladı başlayalı azıcık ilgiyi kesti Telefonuda bozulduğu için az kalsın hiç konuşamaz olduk Ayrı şehirlerdeyiz, ancak gece yarısından daha sonra rahatça skype üzerinden konuşuyorduk lakin ben yeniden kızı düşünüp onu yatırıyordum erkenden, dersanesi var diye Bu durum benim canımı çok sıkıyor lakin dersaneye gitme benimle konuş diyemem Telefonunu bekliyorum ama bugün bana birşey söyledi Beraber karşılıklı koyduğumuz kaide ile ben kızlara önemli bir uzaklık, oda erkeklere ciddi bir uzaklık alacaktı Dersaneye başlar başlamaz bugün 3 günü kız arkadaşları ve bir erkekle gelmişler yol üzerinde olduğu için Bana anlattı, kızdın mı dedi Empati yap anlarsın dedim Çocuğu görsen çok mülayim cidden zararsız görünüyor dedi, kendine yakışanı yap diyerek konuyu kapattım Bu koşul dahada canımı sıkmaya başladı Bu gece onunla ister istemez soğuk konuştum, halimi hatırımı böylece sormaz ders durumlarımla ilgilenmez bir derdim olduğunda takma kafana gibisinden iki cümle kurarak ilgilenmez Bende tam aksine herşeyiyle ilgileniyor yalnızca ona çalışıyor gibiyim, kızın babası ile önemli sorunları var o yüzden azıcık müsamaha göstermeye çalışıyorum lakin bu kadarı beni fazla üzüyor ve yıpratıyor Bugünkü soğuk konuşma azıcık tartışmaya döndü ve sinirlenip beni yalnızca sev yeterli Senin ilgine, dertleşmene, hal hatır sormana ihtiyacım yok dedim Kız kırılıp çıktı Skype'tan En ufak tartışmada kesintisiz kendini haklı görüyor, benim haklı olduğumu bildiren cümlelerime ise hala tartışıyoruz, neyse böyle devam et sen haklısın gibisinden yanıtlar verip beni çılgın ediyor Birde, ben senden daha olgunum demez mi ? Ben ondan bir yaş büyüğüm, bana yorumlarınız ile yol gösterebilir misiniz ? Hayatımı fena yönde etkiliyor bu negatif davranışları, saate bakıp anlayabilirsiniz uyuyamadığımı Lütfen ciddi yorumlar atın, herkese iyi sabahlar

Üst Alt