Son Konu

Kiz kabul edermi sizce?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Slm arkadaslar

ben 3 ay önce bir kizdan hoslanmaya basladim kizi tanimiyordum araci sokup tanismak istedigimi söyledimsu anda okudugunu ve kimseyle tanismak istemedigini söylemisbenim kim oldugumu da cikaramamis1 hafta sonra kiz benim araci soktugum kisiye ya bu benimle tanismak isteyen suydu su okulda okuyordu demi demis yani benim kim oldugumu cikarmis ama su anda kimseyle tanismak istemedigini ileride kismetse birisiyle tanisirim demistabi ben bu aralarda kizin bir magazada calistigini ögrenmisitim oranin önünden gecip gidiyordum kizla bakisiyorduk kadar geldikce
sonradan benim kafam atti kizla magazda konusmaya karar verdim bi kac kez gittim calismiyordu dün ordaydi ve kasada duruyorduben cok heyecanliydim ve etrafa da bakiyordum birisi var mi diyebakarmisin dedimbuyur dediya senle bi konusmak istiyorum isten sonradan bi bes dakika vaktin var mi dedim babam alacak beni bugün dedifakat konusmam lazim senle dedim ne konusacagiz dedi ya biliyorsun dedim kiz gülümsüyordu yani olumsuz degildi ve oda heyecanliydi yarin geliyim dedim calismiyorum dedi bi dahaki haftaya calisiyorum dedi kasaya birileri yaklasiyordu vakit kisaydi ve ben heyecanliydim ya msnimi veriiyim dedim ya bilmem dedi konusmasak dedi ben de niye olmaz mi diyorsun dedim ya korkuyorum birisi görür duyar dedikorkma dedim sırası gelmişken kasaya ahali gelmeye basladi ben gidecem dedim ne diyorsun dedim peki dedi sali günü gel isten sonradan konusalim dedi ve ben gittim
simdi arkadaslar kizin simdiye dek erkek arkadasi olmamis tam aile kizi sizce sali günü teklifimi kabul edermi ve ben ne söylemem lazim sali günüsimdiden herkesten ALLAH RAZI OLSUN ne olur fikrinizi yazin ihtiyacim var!!!!!!!!!!

Üst Alt