Son Konu

Kızı Kendime Nasıl Sıcaklaştıracağım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar Ben 18 YaşındayımSizin deyişinizle ergenim ve bu yaşlarda sevgilimin olması lazımken değilşimdi,kız benden hoşlanmıyor diye düşünüyorumbunun en büyük sebebi kilo'mbiraz artı kilolu gibi görünsemde bu aile meselesiyemek pozitif yemediğimden değil lakin ne yazıkki bu rahat birşeyneyse,kilo'mdan dolayı kızlar benden uzaklaşıyorlakin bi kız varo dek güzelkişuan okuduğum okula yeni geldim ve birincil gördüğümde kalbim gümbür gümbür atmıştı efendiler o derecekısacası ilişkimiz tek yönlüyada ben pek sanıyorum çünkü dedemde babaannemle mektep zamanlarında tanışmışlar ve babaannem dedemden nefret ediyormuşlakin dedem öyle bir strateji yapmış oysa birbirlerine aşık olmuşlartaktiği ne yazıkki ikisinden başka biri bilmiyor nedense gizliyorlarher neysededemden bi gıdım taktik almayı başardım dediki:
kıza sevgili olmak ister gibi çiçek felan götürmenin yerine onunla arkadaş olacakmış gibi,kalemi unutunca ondan kalem iste felan dedi
bende uyguladım taktiği ve çok eksik olsa bile sıcaklaştırdım kendimebeni dost gibi görüyor şuanve ben sınıfın en iyi matematikçisiyimnadiren bir takım işlemler soruyorfakat dediğim gibi şuanlık beni arkadaş olarak görüyorsevgili olarak değilşimdi,nasıl yakınlaştıracağım kendime?ha birazda kendi özelliklerimden bahsedeyim beyler
bir erkekte olmasından daha çok cesaretliyimdir ancak özgüven ne yazıkki değil denilecek kadar azyani o'na çıkıpta seni seviyorumfelan diyememfakat bazen o kadar bir lahza oluyorki herşeyim en üst seviyeye çıkıyoriçimde bir enerji patlaması oluyor,özgüvenim böylece bir artıyorki ! yerimde duramıyorum nasıl olursa olsun birşeye vuracağım ya duvara vuruyorum ya yastığı alıp yumrukluyorum felanbu anlar genellikle yeni dinlediğim ve kopmalık olan müziklerde koptuğum zamanlarda oluyor ama tekrar tekrar kopmuyorum işte pek her müzikle değilher neysenasıl yakınlaştıracağım baylar bu kızı kendime ? kaçırmayı bile düşünüyorum nede olsa cesaretliyim

Üst Alt