Son Konu

Kizin Biri Beni Rahatsiz Ediyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaslar basimda komik bir koşul var simdiye dek kizlari rahatsiz etmekten dolayi birton dayak yemis biri olaraktan birincil kez basima garip birsey geliyor kizin biri beni tereddutsuz her gece ariyor saat 12den sonradan pozitif konusmuyor hatta genelde beni dinliyor kim oldugunu hala cozebilmis degilim en sonunda cep telefonun musteri servisini aradim ve tek yapabilecegimin suc duyurusunda bulunmak oldugunu ve duruşma dahil acilsa karsi tarafin numarasini bana vermiyeceklerini soylediler

ne yapsam ben bu kiza konusmaya calis felan demeyin artik cunku bu önemli anlamda rahatsiz edici oldu cok kez kufur ettim basimdan savdim 2 gun daha sonra geri ariyor salak sesimi dinliyor seni seviyorum filan diye agliyor(ayrica sanirim yasi 15 16 filan) bazi gunler teli acmadigimda kiz sabaha değin telefonu caldiriyor ben hayatimda boyle kiz gormedim cidden eski kiz arkadaslarin hepsini sorguya cektim 1i haric mumkun degil oburlerinin geri aramasi o biride fransada oturuyor yani aylik sıcacık 500 euro filan gelirdi fatura buda mumkun degil zaten seside hicbirine benzemiyor

ne yapiyim ben bunu ya tel numarasini degistirsem mi en kokunden zaten cok basim belaya girdi bununla

Üst Alt