Son Konu

kızın gönlünü nasıl alıcam nasıl benden hoşlanmasını sağlıycam

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bakın kızla aynı sınıftayız derslerde bakışıp dururyoruz lakin arkadaşla çıkma teklifi gönderdim ve bir şiir yazdımArkadaş olarak kalalım dediBende tmm dedim lakin derste hala bana bakmaya devam etti ve arkadaşın dediğine göre benden bahsederken gözleri parlıyormuş arkadaşta sen bi git yüzüne aleyhinde sor dedi ama ben cesaret edemedim mesaj çektim hala hayır dedi Ama benle birincil teklifimden beri konuşmuyor bi kere soru açıklarken yüzünü çevirdi Kızlar çekma teklifi aldıkları erkeklerle konuşmazmı He bide bi arkadşla fb gs kavgası yapıyorduk lakin ben fb canımdan değerli dedim kızda bana umursuzca bakmış fakat ben hatamı yaptım artık ona değer vermediğimi mi düşünüyo yoks:confu sed: yahut numara filan mı yaptuğımı sanıyo he hani bana hayırdedi ya bende oana seni artık umursamıyorum anla dediğimimi sandı Lakin hala bana derslerde neden baktığını ve benden bahsederken gözlerinin parladığınmı anlamadım ve teklifi etmeden önce onla biraz arkadaşlığımız vardı yanlız çok az kızlar arkadaşlarıyla çıkmazlarmı yaaa ben sınıf arkadaşlarımla çıkmama demiş ama şiiri mi beyenmiş şu anda bu kız benden hoşlanıyomu haşlanmıyomu yoksa seneye o tm seşçek bende fen seççem kızla biraz olan arkadaşlığımız kaybolur teklifimi kabul edermi acaba ?? destek edin kızlar özelikle siz çünkü biz sizin nelerden hoşlana bileceğinizi bilmiyoruz takviye plsssssss
Acaba bu kız benden hoşlanıyomu yahut yahut dost olduğumuz içinmi çıkmıyo takviye yaw:con fused:

Üst Alt