Son Konu

Kızın hayranlık duygusu büyük

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, benim sorunum bir aylık taze bir ilişkimiz var Ama bu ilişkide başında söylenilmeyen, daha sonra ortaya meydana çıkan birkaç durum var Ben bunu arkadaşlarından öğrendim Örneğin bir örnek vereyim Bu kız benden önce, Tuğberk sev diye bir herifin peşinden çok koşmuş (Tuğberk sev diye aratırsanız google amcadan, bulabilirsiniz) Aralıksız bunun kitaplarını okuyor, twitter facebook demeden her şeyini bu herifin sözleriyle falan dolduruyor Aynı zamandada justin bieber hayranı Ne bileyim, bunca süre yumuşak başlı uysal oturup kimseye hayranlık duymadan beklerken, karşıma gelen kız ona buna hayran olarak geliyor Adaletsizlik gibi benzeri Bu koşul beni çok rahatsız ediyor Kız arkadaşıma söyledim, tutku falan diyip geçiştiriyor Ilk buluştuğumuzda heyecanlanıyor musun diye sorduğumda hayır derken, justinin konserine gitsen ne hissedersin dediğimde fazla aşırı heyecanlanır mutlu olurum diyor Anlamıyorum bana aşık mı yoksa yok mi ? Beni çok sevdiğini söylüyor lakin inanasım gelmiyor Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Üst Alt