Son Konu

Kızla çıkmalımıyım yahut uzaktan mı durmalıyım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar,

Lise 2 öğrencisiyim acilen geçen gün sahilde 4 kişi şişe çevirmece oynamaya gittik,2 kız 2 erkeğiz işte başladık oynamaya kız'ı benimle öpüştürdüler oyun oynuyoruz sonuçta bundan bi kasıt çıkarmadımDaha Sonra 1 dk kızla öpüştük arkadaşlar baya fransız öpücüğüydü Sonradan arkadaşlar Kız kucağıma oturdu ve 20 dakika her tarafında aralıksız öpüştük kızla arkadaşlarDaha Sonra biz neyiz diye sordu arkadaşmıyız dedi, bende sence diye sordumDaha Sonra arkadaştan öte olabiliriz dedim ve seni seviyorum dedi kız bende dedim10 dakika daha öpüştük arkadaşlar
Sonradan arkadaşlar bi anda elimi tuttu sahilde 1 saat falan yürüdük 4 müz 1 saat içinde arada öpüştük arkadaşlar sonradan kızı dolmuşa bindirdim giderken seni seviyorum dedi

Arkadaşlar kızlada 2 gündür konuşuyoruz telefondan olsun, whatsapptan olsunGayet güzel bir gün geçirdik kızla

Sorum şu arkadaşlar bu kıza kanım ısınmadı çünkü iyi bir kız ilk günden biriyle bunları yapmaz bunları bende biliyorum
Sizce kızla çıkıp eğleniyimmi?(Kullanıp atmak değil amacım)Yahut kızdan uzak mı durayım?

Anekdot:Aynı okuldayız

Üst Alt