Son Konu

Knight Online BÜTÜN BUGLARIII

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bütün Ko ßugLarı
Cuma, Temmuz 20th, 2007
Skill Bug:Guinnesse rekorlar kitabına gircek bi bugdıLvl in ve classın önemli olmadan mananın yettiği her skilli kullanıyodunBaşta skill sıfırlama yötemiyle daha sonrada registry den skill kodlarını girerek yapılıyodu artık tarih oldu

2Duvara girme bugı:Abyss dungeonda duvarın yanına yanaşıp relog yapınca duvarın içinden çıkmamızı sağlayan bugdırAynı işi koxp da yapıyoŞuan hala devam ediyo sanırım

3Lvl bugı:Knight empire ın başlarında her atlanan lvl de experince nin sapıtması ile oluşan bi bugdı kısa sürdü allahtan

4Ölüye trade atma bugı:Üzerinde taş olmadan vefat eden kardeşlerimizin cenazesini kaldırmak için oyuna relog olması sağlanır oyuna yeni girdiğinde char ayakta çıkar ve yatmadan trade atarsan taş verebilirsinŞuan devam etmiyorAma nasıl olduysa cz de ölüyken biri bana trade attı çözemedim

5Hortlak bugı:Ölen şahsın exp inin gitmesine rağmen yatmamış olması haraket edebilmesi bugıDaha geçenlerde gördüm

6Ölmeden ölme bugı:Hp 0 olmamasına rağmen öldüğümüzde gerçekleşen bug bana çok oluyo

7Silah küçültme bugı:Ölüyken elimizdeki silahı çıkartıp giydiğimizde silahın ufacık olması durumu

8Clan bug:Çok çeşitli bi bugtı clandan çıkmayı clan kurmayı clan dağıtmayı ally almayı engelliyen bi bugdı baya uzun sürdüŞuan yok

9Trina bugı:Gold premium alanlara gelmesi gereken trinanın gelmemesiŞuan düzeldi sanırım

10Yüzyılın bugı:Başıma gelmedi anlatan kişinin dediğine göre;Irk değiştirdiğinde kıyafetlerin üstünde kalıyormuş ve statların sıfırlanıyormuşYani bu durumda üstünde +8 chitinlerle 255 str verebilirsin nekdar doğrudur ve devam ediyomu bilemem

11En nefret ettiğim bug skillerin isim bugı:Yaklaşık 1 senedir belkide daha fazla süregelen bugPriestte ve magede skillerin açıklamaları yanlış yazıyoduDrakede düzeldi

12Transformation bugı:Ts basılı iken relog yapınca ts sürmesine rağmen etkisi gidiyoŞuan hala devam etmekte

13Yenidoğan bugı:Empire ın başlarında vardı yeni doğduğunda henüz yanıp sönerken monsterların atak yapabilmesi sonucu ölümle sonuçlanan bugÇok expimi yemiştir

14Guard Tower bugı:Towerlara ezik char yatırdıktan sonra relog yaptırılır ve bütün kuleler bu ezik chara dalar orclarda ellerini kollarını salla¤¤¤¤¤ towna girer nowa atarBu bugda şuan yok ama neye yarar artık towerlar gıdıklıyo

15Guard Tower bugı2 :Cz deki bütün guard towerlar yok olmuştu bi ara orclar bizim towndaydı biz orcların townd¤¤¤¤endi townumuza nowa town yapmıştık Guinnesi zorlıcak bi bug daha

16Npc bugı:Ben bitek arenada gördüm bütün npc ler yok olmuştu giren içerde kalıyoduArena en kalabalık günlerinden birini yaşamıştı

17para bugı:Belli bir limitten fazla para aldığın zaman üstündeki para ye düşüyodu başıma gelmedi hiç okadar param olmadı Şuan öyle bişey yok galiba(son aldığım bilgilere göre hala devam ediyomuş )

18Swift bugı:Rogue swifti atmaya başladığında swift atabilceği alanda olmana rağmen swift skilli gerçekleştiğinde gerekli alanın dışına çıktığında swift failed vermez ve buglı swift gelirKoşamazsın fakat swiftte alamazsınYa ölceksin ya buz yiceksin yada relog yapcaksınHala devam ediyo

19Msj gecikme bugırakede başladı başıma 12 sefer geldiOyunda hiç lag olmamasına rağmen yolladığım msjlar 1 dk falan sonra gidiyoRelogla geçiyo

20Abyss dungeon key bugı:Abyssde key gereken katlara monster kesemeden çıkmamızı sağlayan bugdıBiri merchant açar keyleri koyardıBizde bütün keyleri tek tek alarak kasada ayrı ayrı durmalarını sağlardıkBu şekilde hiç monster kesemden istedimiz kata çıkardık şuan bu bug düzeltildi

21Yeni skill bugı:Skill dizliminin kaydolmamasıÇözemediler gitti gıcık bug

22For¤¤¤ten temple bugı:Tam olarak nasıl yapılıyo bilmiyom ama bu sebepten banlananları gördüm

23Glitch:Kovaladığımız kişiye yetişmemizi sağlayan bugBazı skilleri sağ tuşa alıp hızlıca basarak adamın adım atmasını engelleyip hızlıca kaymasını sağlarızŞuan çalışmıyo sanırım

24Türkçe karakterli account isimleri:Bu tür hesaplardan oyuna 2 kez login olup dupe yapılıyodu sanırım artık oda mümkün deil

25Abyss de bir defaya mahsus monstera yatınca exp gitmiyoDevam ediyomu bilmiyom

26Masterlar ezik savaşında:60 olup master skillerini açtıktan sonra lvl düşerek ezik savaşına girip npnin ******* ağlatmakArtık olmuyo

Posted in Knight Hile | No Comments »

Bir adet Dupe daha (denenmedi)
Cuma, Temmuz 20th, 2007
Not:başka bir yerde yoktur,Şans eseri bulundu,lütfen alıntı yaparken kaynak belirtiniz

ArkadaşLar şimdi size dupeyi anLAtıcam ama 2 item oLuşuyor ama kuLLanıLmıyorİşte kuLLanmayı buLdum şimdi sizLerLe payLaşıyorum

kuLLanıLmayan 2 itemi yaratma: siz 2 kişiye tradeyi atıyorsunuz 2 kişi trade ok yapıyor … ondan sonra siz itemi koyduktan sonra trade yapıyorsunuz fakat ok yapmıyorsunuz … mauseyLe yukardaki X işaretini ve enter iLe ‘ de ok a aynı anda basıyorsunuz … dikkat edin aynı anda yoksa oLmaz
şimdi itemimizden 2 tane oLdu fakan sizde item kuLLanıLmıyor orjinaL item onLarda

kuLLanıLmayan itemi kuLLanıLır haLE getirmek :sonra itemi kuLLanmayan kişi eskiden ağaç itemLErini kırdırdığımız yere gidiyor…

http:img45**************myphp?image dupenk2no4

Sonra burdaki üsteki boş oLan yere tıkLıyoruz ve pc biraz donuyor kapat hatası veriyor…! oyuna iLk girerken xtrap hatası aLyıorsunuz 2 deniyeşinizde giriyor ve item 2 nizdede oLuyor…

Anvıl bug\\\\, ıtem basın catır catır
Çarşamba, Temmuz 11th, 2007
oncelıkle anvıle gırıorus, daha sonra e ye basarak ave d tusları ıle yonlendırıoruz charıı ve lag olmayan bır ortaam gıdıyoruz daha sonra ıtemı koyuyoruz kagıdıda basmayı ok luyorus confırm yazısına basar basmaz alt f6 yapıyoruz ve pc donduruoruz boylece ıtemımızı gecıyor denedım 3 tane arka arkaya chıtın bastım +1 den 7 ye sans olabılır ama denemektte fayda var…,

ARKADASLAR EKLEMEYI UNTUMUSUM BU DEDIKLERIMI SU SKEIDLE BASMALISINIZZ…

+1 DEN +3 E KADAR ILK SIRANIN ILK KARESINDE
+3 TEN +4 E ILK SIRANIN 3 KARESINDE
+4TEN +5 E 1 SIRANIN 3 KARESINDE
+5 TEN +6 YA 2SIRANIN 1KARESINDE
+6DAN +7 YE 3SIRANIN 1 KARESINDE
+7 DEN +8 E 3 SIRANIN 1 KARESINDE
+8 DEN +9 A KISMET:d

+9 CLEAVER BASTIM BU YONTEMLE… ( TABIKI OYUNA RES GELDIKTEN SONRA)))

Alıntıdır

DUPE
ARKDASLAR İLK ONCE YENİ Bİ CHAR ACIYORSUNUZ 1 LVLDEN AMA OYUNA GİRİP ADAMI HİÇ BİR YERE KIMILDATMIYORSUNUZ VE SONRA ARKDASINI SİZE TRADE ATIYOR MESELA +7 MD KOYUYOR TRADEE KABUL EDİYORSUNUZ SİZE +7 MD GELİYOR SONRA OYUNDAN CIKIP TEKRAR GİRİYORSUNUZ Bİ BAKMISSINIZKİ 2 TANE +7 MD KENDİM DENEDİM ARKDASLAR OLUYOR

Cz Combo İçin Kapı Kodları
EL MORAD

0211 Asga Village
0212 Kalluga Valley
0213 Ronark Land (CZ)
0214 Moradon
0215 Doda Camp
0216 Eslant Entrance (Gate)
0217 Ardream
0221 Elmorad Castle
0222 Raiba Village
0234 Lunar Valley
0254 Eslant (İçeri)
2115 Delos
3055 Abyss Dungeon

KARUS

0111 Bellua Village
0112 Kalluga Valley
0113 Ronark Land (CZ)
0114 Moradon
0115 Raon Camp
0116 Eslant Entrance (Gate)
0117 Ardream
0121 Luferson Castle
0122 Linate Village
0134 Lunar Valley
0154 Eslant (İçeri)
2115 Delos
3055 Abyss Dungeon

BANLANAN CHARIN BANINI AÇMA
Direk konuya giriyorum

1İlk olarak knightın sitesini açıp banlanan charınıza giriyorsunuz
2Banlanan charınızın msnsine giriyorsunuz
360 gün geçmediyse active kodu hala duruyorsa tekrar active ediyorsunuz

HAYIRLI OLSUN BANIMIZ AÇILDI

%100 kekuri düşürme
“Mp Recovery Bonuslu Dagger’lar Pazarlarda Görmüşsünüzdür Bu DaggeR’lar Ne İşe Yarar? Cvp Mp Recovery Mp Harcamayan Anlamına Gelir Peki Bu Bizim Nasıl İşimize Yarar Hemen Anlatayım Şöle…
Elimize Dediğim Gibi Mp Recovery Bonuslu Herhangi Bir Dagger Alıyoruz(Knife,Dirk vs) Koxpu Açıyoruz Herhangi Bir Skill’e Ayarlıyoruz(5?li Ok Tavsiyemdir Çünkü Mana Yemediği İçin En İyi O Vurur) Sonra Elimize Güçlü Bir Dagger Alıyoruz Örn:+8 Clevear Diğer Elimizede Mp Recovery Silahı Alıyoruz Üstümüzü Full Hp Pot Ve Wolf’la Dolduruyoruz Ve Gidip Koxpumuzu Kecoon Türlerine Kuruyoruz…
Peki Burda Mantık Ne Nasıl Olucak Bu İş ? Cvp Üstümüzü Full Doldurduğumuz İçin Koxp Kecoon ve Türlerinden Düşen Gereksiz İtemleri Almıyor(Ağırlık Yetmediğinden) Mana Harcamadığı İçin Ağırlık Hep Sabit Kalıyor Bu Sayede Sadece Opal,Cristal,Safir,Uprage Scroll İtemlerini Alıyor Hadi Hayırlı Kekuri Düşürmeler

65 Kat Exp Bug
Gerekli olanlar:
1)10 tane dostunuz
Bug yapımı
1)10 tane dostunuz 7 kişilik party kuruyor
2)ilk kankanız size party atıyo ve partyden 1 adam atıyor siz cancele basıyonuz
3)2kankanız size party atıyo ve partyden 1 adam atıyor siz cancele basıyonuz
4)3 4 5 6 7 89 ve 10 kankanızla aynı ıslemlerı tekrarlıyonuz
5)yine 1kankanız size party atıyo ve partyden 1 adam atıyor siz cancele basıyonuz bu işlemi butun adamlar bitene kadar tetrarlıyonuz(siz ve kankanız partyde kalacak sekilde)
6)en son kankanız size party atıyo ve 65kat bug oluyo

scrool bugu
Amacımız 1 scrollu defalarca kullanabilmek(buf, ac, atack, dex,vs…)
Öncelikle 2 kişi olalım birisi A diğeri B Bugı yapacak kişi A scroll veya scrollar onda Önce scrolları skill bara yerleştiriyorsunuz
Sonra B ye trade atıyorsunuz B tradei hemen kabul etmiyor bekliyor A 3e kadar sayıyor 1, 2, 3 ve aynı anda B tradei kabul ediyor A ise mouse ile kullanacağı scrollu tıklıyor (Mouse ile tıklamamızın sebebi trade attıktan sonra klavye devre dışı kalıyor sadece skilli mouse ile tıklatabiliyoruz) Trade penceresi acıldı 2 tarafta birşey yapmadan boş tradei ok yapıyorHepsi bu artık scroll sayınız azalmadı ve scroll kullanmıs oldunuz Scrollar bugda kalmıyor Defalarca kullanabilirsiniz Yalnız dikkat edeceğiniz 2 nokta var

1 Skill çubuğundaki scrollu mouse ile tıklamak
2 A scrolla B tradei kabull ettikten 1 sn kadar sonra tıklamalı (malum sc boşa gitmesin)

defans bug
sizlerde bulunan 200 def 400 def 800 def
bunlarda bug yapılabiliyor 1400 def verebiliyonuz kendinize + encant scrool 30 da ordan

Yani cz de asaslar ölümsüz olcak
armorların ve takıların verdi def le ucucaksınız

ilk yapmanız gereken sikil sıra sına 200 ac 400 ac 800 ac koymak
sonra ilk sikil deki ac yi aç calışır çalışmaz sag üsten sil 400 ac yi bas sag üsten sil 800 ac yi bas not : İşlem leri cok hızlı yapmanız lazım %100 başarılı olursunuz

Üst Alt