Son Konu

Kolum kırıldı ne yapmalıyım ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba dost ilk yazımı yazıyorum sizlerden görüş bekliyorum

Ilk Olarak herşey 22 kasım 2010 oldu okulda maç yapıyordummaçta düştüm kolumun üstüne ve biranda harikulade bir acı hissettim ilk kez sinirimden arkadaşıma etmediim küfür kalmadı sonradan acımdan ağladım sonra ise 1015 dakika gözüm karardı başım döndüEve gittiğimde babama birşey çaktırmadım fakat annem anlamıştı birşey olduğunu babama kolumu gösterdiğimde apar topar beni hastaneye götürdü yolda birsürü kızdı

Doktora gittiğimizde film çektirdik ameliyat durumu olabilir dedi ama Allah'a şükür birşey olmadı2 kemiğim kırıldı bir ince ve bir kalın kemik idialçım dirsek üstüydü

Herneyse ben uyarı ettim kemik yanlış kaynamadı daha sonra ilk 15 gün kolumu hareket ettirmedim,ettiremedimsonradan alçıyı kaldırmaya filan başladımsonradan alçımı dirsek altı yaptılar benbir olağandışı oldum sonra temelli çıktı Ancak ilk gün çok kötüydü koca siklet gitmiş,bileğim küçülmüş gibi ama kolum şişmişSonra okula gittim gittiğimde ise bazı arkadaşlarım üzüldü bazıları ise beni dövebilmek fırsat kolladı onlara gün doğdu

Kısaca abiler,ablalar,doktorlar,kardeşler özet olarak kolu kırılan kırılmayan herkese bir soru sormak istiyorum ?

1 Bana hemen onları dövmeyim diye diyorlarki
isterse 1 yıl geçsin oraya atılan bir yumrukta kol yeniden kırılır kavga edemezsin artık ölene değin diyorlar

2ama hekim karoser hocam filan 3 ayda kemik orjinalliğine kavuşurmuş

o zaman ben yeni eğitim döneminde bunlara karşısında kendimi savunup dövemezmiyim yada bir yumrukta kemik tekrar kırılır mı ?

not :7sınıf öğrencisiyim liseye geçmeden onlardan öcümü elde etmek istiyorum
arkadaşlar

Kaç ay,yıl beklemeliyim eskisi gibi kavgaya burnunu sokmak için ?

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt