Son Konu

Konuşmak istemiyorum...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar başta şunu söyleyeyimBu benim ilk konu açışım hatalarım olursa bana söylerseniz benim için iyi olurGelelim derhal olaya bu konudaki görüşleriniz kırıcı olmasın sonuçta anlatacağım kız hoşlandığım kızdır

Bundan 15 sene öncesine kadar şişman biriydimŞişmandan kastım göbekli yuvarlak birşeyBir kızdan hoşlanmaya başladım lakin kilolu olduğum için beni sevmezdi zaten ben kız olsam bende şişman biriyle çıkmazdımArdından bu kızdan hoşlandığımı farkettim lakin bendede özgüven duygusu değil daha önce dengim olan birine bu şeyleri söylememiştimBen bu kıza açıldım bu kız beni reddettiArkamdan kilolu diye konuştuğunu duydumBen 1 sene daha sonra o kilolu halimden kurtuldum boyuma kadar ideal beden kiloma ulaştımŞimdi kıza gittim konuşmak istediğimi söyledim kız ilk öncelikle kabul etmedi giderken kız ondan hoşlandığımı hala biliyorSağda solda bu çocuk bana aşık diye konuştuğunu duydum alt ne zaman başarı sağlasam o vakit Bu kıza konuşmak istediğimi söylediğimde yanına iyi ağırbaşlı bir kız vardı ilk başta kabul etmedi ama 2 ye sorduğumda yarın konuşmaya karar verdikNeyse ertesi gün oldu ben gittim kızın yanında kızın yanında diğer bir kız arkadaşı vardı zaten asap oluyorum o kızaBana aralıksız olarak onun sözlerini söylüyor bir 5 dakika konuşup bırakıcam dedim emrindeki bunu konuşmaya gittiğim zamanki asap olduğum kıza söylediğimGidip söylememiştir kim bilir orasını boşverelim peşinde kızla konuşmak istediğimi söylediğimde kızın yanına arkadaşları olunca bir zgüven duygusu kabardı içinde galiba beni deli etti konuşmak istemiyorum dedi yineBenimse konuşacağım konu beni böyle değiştiren bir kişiyle gücenmiş olmamak en azından bir halini hatrını sorabileceğim bir konuşma olması aramızdaEvet arkadaşlar bu konuyla ilgili görüşlerinizi bekliyorum direneyim mi konuşmak için yahut anlatacaklarımı bir arkadaşı aracılığıylamı ileteyim(Kızın erkek arkadaşlarıyla aram iyi benim onu sevdiğimi bildikleri halde ben pozitif konuşmasamda onlar benimle iyi konuşuyorlar)

bu vesileyle arkadaşlar birincil konu yazımım olduğundan dolayı imla hataları olabilir kusura bakmayınGörüşlerinizi bekliyorum

Üst Alt