Son Konu

Korkak bir aşığım Korkak bir Aşık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşığım baylar tutamıyorum içimde hergün profilinde geziyorum
Taa ilk açtığı günden itibaren okudum yer geldi güldüm yeri geldi duygulandım

Ama hiç bir zaman ekliyemedim onu yapamadım l*n yapamadım Konuşamadım bile l*n onunla az daha

Ezik deyin mülk diyin ne derseniz diyin Korkuyorum oğlum Napıyım?

Her saniyem, Her anım, herşeyim o oldu Lakin o benim yalnızca derslik arkadaşım
Elimden başka bişey gelmiyo Bu hayatta ne zaman mutlu olucam ya hiç bir anlamda mutlu olamıyorum herşeyde kaybediyorum bir insanın hiç bir işi rast gitmez anlamıyorum ya

O hoş gözleri o dünyalar güzeli gülümsemesiyle geçiriyorum her günümü o bilmiyo fakat ona böylece böyle yok tarifsiz bir şekilde aşığım
bir keresinde merhabalaştık otobüs durağına kadar yürüdük o anlar var ya öyle kıymetliydi oysa benim için anlatamam En çok mutlu olduğum anlardan biridir Onun yanımda oldugunu hissetmek var ya benım ıcın cogu seyden onemlıydı sevgilisi var mı yok mu onu bile bilmiyorum

Lakin şunu bılıyorum kı onun umunda bile değilim, basmakalıp bı sınıf arkadaşıyım işte onun ıcın Hatta ondan bile beter halim

Çok seviyorum fakat Hiç bir kız ıcın sabaha kadar ağladınız mı efendiler? Hiç sizi takmayan, umrunda bile olmadığınız biri için ağladınız mı ? Onu dusunmekten uyuyamadıgınız geceleriniz onu düşünmekten eriyip bittiğiniz oldumu sizin? Benim oldu Ben ağladım Neden?

Ben fazla sevdim, seviyorum Onun bir gülüşüne bir tebessümüne ömrümü verrim Aşığım aşık var mı ötesi?
Ama işte korkuyorum Ona açılsam istemiycek red edicek bılıyorum ama korkuyorum Onunlayken, Utanıyorum, heycanlanıyorum, yapamıyorum işte yapamıyorum

Üst Alt