Son Konu

Korkan Cocuklara okunacak dua

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Korkan Cocuk İcin Okunacak Dualar

Cocuğunuz korkuyormu bunun icin ne yapacağınızı bilemiyorsanız okumanız gereken birkac dua paylaşmak istiyorum sizlerleEn kucuk şeylerden korkan cocuklar icin ozellikle de gece korkan cocuklar icin okunması tavsiye edilen dualar ve tesbihler

Gece Korkan Cocuğa Okunacak Dua

Allahumme bihurmeti isa ve bihurmeti Musa ve bi hurmeti İbrahimelhalili neccinii min şerri má raeytu filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin

Ey benim Allahım

Hz İsa hurmetine, Hz Musa hurmetine, Halilin olan Hzİbrahim hurmetine,Rahmetin ile Ruyamda gormuş olduğum şeyin şerrinden beni kurtarEy merhametlilerin en merhametlisi

Uykusunda korkan cocuğa okunacak dua uykusunda korkan cocuğa okunacak dua,Uykusunda korkanlar icin DuaUykusunda korkanlar aşağıdaki duayı yatmadan evvel okurlarsa biiynillah onlara korku veren birşez olmaz

اللهُمَّ بِحُرْمَةِ عِيسَي وَ بِحُرْمَةِ مُوسَي بِحُرْمَةِ اِبْرَاهِيمَ الْخَلِيلِ نَجِّنِي مِنْ شَرِّ مَا رَاءَيْتُ فِي الْمَنَامِ بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرِّاحِمِينَ

Allahumme bihurmeti isa ve bihurmeti Musa ve bi hurmeti İbrahimelhalili neccinii min şerri má raeytu filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin

Dunaın Anlamı

Ey benim Allahım Hz İsa hurmetine, Hz Musa hurmetine, Halilin olan Hzİbrahim hurmetine,Rahmetin ile Ruyamda gormuş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar
Ey merhametlilerin en merhametlisi

Üst Alt