Son Konu

Koronavirüse yakalanan Demet Akalın virüsü Uludağ'da kaptı!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eski_esi_okan_kurttan_sonra_demet_akalin_da_koronaviruse_yakalandi_1613286110_5933.jpg

Magazin gündeminde sıklıkla kendinden bahsettiren şarkıcı Demet Akalın, Okan Kurt'tan sonra kendisinin de Covid-19'a yakalandığını duyurmuştu. Şarkıcı Demet Akalın, virüsü ne zaman nasıl kaptığı ile ilgili konuştu.

Koronavirüse yakalanan Demet Akalın ve eski eşi ağır olmadıkları için tedavilerine evde devam ediyor. Son sağlık durumu ile ilgili bilgilendirmede bulunan Demet Akalın, “Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan’ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini” dedi.

9mKCA_1613371915_1015.jpg

Virüsü ne zaman ve nerede kaptıkları sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Uludağ’a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık.”

KORONAYA YAKLANAN DEMET AKALIN'DAN SİTEM

Koronavirüse yakalandığını duyuran ünlü popçu Demet Akalın, Twitter'da bir kullanıcının kendisine yaptığı alaylı yoruma sessiz kalmadı. ''Koronaya geçmiş olsun. Umarım tez vakitte kurtulur bu beladan” şeklinde yapılan paylaşıma Akalın, ''Zavallı'' cevabını verdi.

7uqvh_1613286028_1473.JPG

ESKİ EŞİYLE BERABER KARANTİNA ALTINDALAR...

Covid-19 testi pozitif çıkan Okan Kurt, kendini evde karantinaya aldıktan sonra Demet Akalın ve kızı Hira Kurt da temas halinde olduğu için izole olmuştu. Test yaptıran şarkıcı Demet Akalın, "Dünkü Covid testim pozitif çıktı. İyiyim ve hafif atlatıyorum" açıklamasıyla koronaya yakalandığını duyurmuştu. Ünlü şarkıcı eski eşi Okan Kurt'un korona olmasının sebebinin duyarsızlık olduğunu söyleyerek sosyal medya hesabından şöyle isyan etmişti: Covid testiniz pozitif çıkınca "Merhaba" dediğiniz insana bile haber verin. Ayıptır, günahtır! Herkesin çoluğu çocuğu var! İnsanlık.. Ah ah.

y1yXB_1613203545_9392.jpg

DEMET AKALIN'DAN FAKİRLİK AÇIKLAMASI

Üst Alt