Son Konu

Küçük Thomas'ın İmtihanı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Minik Thomas'ın İmtihanı Bir gün minik Thomas, öğretmenine gitgide artarak dersten sonradan kendisiyle görüşmek istediğini söyledi Hoca kabul etti ve sordu: Sorun nedir Thomas ? Ben bu sınıfın düzeyine göre fazla zekiyim Bir üst sınıfa devretmek istiyorum Özlem konusunda bilgi bahşedilen Müdür Thomas'a bunun için bir testten geçmeyi isteyip istemediğini sordu Thomas çekinmeden kabul etti ve test başladı Söyle bakalım Thomas: 3X4 Oniki Peki 6X6 Otuzaltı Müdür bey Japonya'nın başkenti Tokyo Ve deneme birbuçuk saat sürdü, Thomas hiç hata yapmadı Test sonuda öğretmen de soru sormak istedi Thomas ve Müdür bu isteği kabul ettiler Bayan hoca sorulara başladı: İneklerde dört tane, ben de iki tane olan nedir ? Bacaklar öğretmenim Dürüst; senin pantalonunun içinde olup, benim pantalonumun içinde olmayan nedir ? Müdür bu soruya çok şaşırır Cepler öğretmenim Kadınların tüylerinin en kıvırcık olduğu yer neresidir Velet tereddütsüz yanıt verdi: Afrika'dır öğretmenim Yumuşak olup, kadınların ellerinde sertleşen nedir ? Müdür gözleri faltaşı gibi açılmış tam konuşacakken Thomas yanıtladı: Tırnak cilası Peki bekâr bir kadına tarafından evli kadında daha geniş olan nedir ? Müdür kulaklarına inanamıyordu Yatak öğretmenim Vücudumun en nemli yeri neresidir ? Dil öğretmenim nefes nefese kalan Müdür deneme'i bitirmeye karar verdi ve Yok bir üstteki sınıfa, ben bunu ilk elden Üniversiteye göndereceğim Çünkü ben bu testi başaramazdım KISSADAN HİSSE: İnsanların ahlakları yaşlandıkça bozulur  

Üst Alt