Son Konu

Lady Gaga beyazperdede yeniden hayranlarıyla buluşacak!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
lady_gaga_beyazperdede_yeniden_hayranlariyla_bulusacak_1572854149_2754.jpg

Bir yıldız doğuyor filmi ile başarılı şarkıcılığı kadar oyunculuğunu da kanıtlayan Lady Gaga, Gucci filmi ile yeniden beyazperdeye dönüyor.

Yönetmen koltuğuna ünlü oyuncu Bradley Cooper'ın oturduğu Bir Yıldız Doğuyor müzikal filminde başrol oynayan şarkıcı Lady Gaga, En iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Yeniden beyazperdeye dönmeye hazırlanan Gaga,  Ridley Scott’ın üstleneceği filmde Patrizia Reggiani’yi canlandıracak.

kcW4O_1572853521_9383.jpg

Gaga, Gucci ailesinin hayatına odaklanacak uyarlama bir filmin başrolünde oynayacak.

dzGLS_1572854163_7078.jpg

DİĞER PAYLAŞIMLARI;

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, kendi kozmetik markası Haus Laboratories için Santa Monica’daki Barker Hangarı’nda tanıtım partisini organize etti. Şarkıcı ve oyuncudan sonra son olarak girişimci sıfatını kazanan 33 yaşındaki Lady Gaga, “Haus Party” adını verdiği organizasyona, üç farklı kıyafet giyerek katılım gerçekleştirdi.

ImXbL_1568790879_6238.jpg

Gaga,“Ben burada her zamankinden daha cesur biri olarak duruyorum. Engellerin üstesinden geliyorum. Ruhsal sağlık sorunlarımla mücadele ediyorum. Ve sonunda, tüm dünyaya gerçekte yapmak istediğim, inandığım şeyi gösteriyorum. Kendime rağmen kendimi dışarıdan bakarak sevmeyi öğrendim. Kalbimdeki gökkuşağını bulmam, makyajın ve özellikle de renklerin gücünden geçti” şeklinde açıklama yaptı.

Üst Alt