Son Konu

Leyla ile Mecnun'un ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Leyla ile Mecnun dizisinin konusu?

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
leyla_ile_mecnunun_ilk_tanitim_fragmani_yayinlandi_leyla_ile_mecnun_dizisinin_konusu_1626936977_3523.jpg

Efsane dizi Leyla İle Mecnun yeniden başlıyor. Kaldığı yerden devam edecek olan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtım anında izlenme rekoru kırdı. Sosyal medyada kullanıcılar sabırsızlıkla bu anı beklediklerini belirtti. Leyla ile Mecnun'un ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Leyla ile Mecnun dizisinin konusu?

TRT 1'de 2011-2014 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın ve Osman Sonant'ın paylaştığı Leyla ile Mecnun, yeni sezonuyla Exxen platformunda yayınlanacak. Yönetmen koltuğuna Onur Ünlü oturdu. Senaryosunu ise Burak Aksak yazdı. Çekimleri tamamlanan diziye ayrıca Asuman Dabak yeniden dahil oldu. Yeni hikayelere yer verilecek dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. 

LEYLA İLE MECNUN'UN İLK TANITIMI YAYINLANDI

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Leyla ile Mecnun, Eflatun Film tarafından yapılıp TRT 1'de 3 sezon yayımlanan ve final yapamadan yayından kaldırılan absürt komedi türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi temel olarak efsanevî karakterler Leylâ ile Mecnun'un hikayesi üzerine kurgulanmış ve üzerine absürt komedi, bilimkurgu, durum komedisi ögeleri eklenmiştir.Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar.

Üst Alt