Son Konu

Limon Suyu Sarımsak Mucizesi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şifa kaynağı limon ve sarımsak karışımı hazırlanışını anlatmak istiyorum sizlereBu karışım tansiyon ve kalp rahatsızlıklaırna cok iyi geliyor vucudun direncini kuvvetlendiriyor ayrıca sağlık acısından buyuk faydası bulunuyor

Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum limon ve sarımsak ile hazırlanan bu karışımın onemli bir ozleli var oda mutlaka hazırlandıktan sonra belirli gun sayısınca karanlık bir ortamda saklanması gerekiyor bu ayrıntını unutmamanız icin en başta yazıyorum ki aklınızda kalsın

Evinizde kendiniz hazırlayabilirsiniz bu karışımı hemen size nasıl hazırlandığını tarif etmek istiyorum

2 Litre hic su katılmamış sıkılmış limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak Mumkunse Anadolu'da yetiştirilmiş ithal olmayan sarımsaklardan olmasına dikkat edinHazırladığınız malzemeleri karıştırın ağzı sıkı kapanan koyu renkli, ışık almayan bir cam kavanozun icerisine koyun ve sıkıca kapatın karanlık bir ortamda bu şekilde bekletin kesinlikle pet yada plastik şişeler kullanılmalıdır

2 Litrelik kavanozu dolduracak kadar limon satın alın Limonların suyunu iyice sıkıp şişeye doldurun Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan, ezerek limonun icine atıp, şişenin kapağını sıkıca kapatın 25 gun boyunca serin bir yerde muhafaza edin Her gun birkac kez calkalayın Yaklaşık 25 gun sonra, sarımsakların limon suyunun icinde eridiğini goreceksiniz25 gun sonra hazır hale gelen karışımdan, her sabah kahvaltıdan yarım saat once yarım cay bardağı icin Bunu hergun duzenli olarak ve mumkunse aynı saatte yapın Bu karışımın icine asla başka bir madde katmadan kullanmalısınız

imageslimonsuyusarimsakmucizesi5adbab7a94fe1

Üst Alt