Son Konu

Linet'in yeni evi göz kamaştırdı! 40 bin TL olan evinin manzarasını gösterdi

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
linetin_goz_kamastiran_ev_gundem_oldu_1640588701_1079.jpg

Son olarak kestirdiği kısacık şarkılarıyla gündem olan şarkıcı Linet bu defa da havuzlu süper lüks eviyle gündem oldu. Gündemden düşmeyen Linet'in ultra lüks evine gelen teklifler sosyal medyada olay oldu. Linet kirası 40 bin TL olan evinin manzarasını gösterdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE
Ünlü şarkıcı Linet yeni kiraya çıktığı eviyle gündeme geldi. Şarkıcı Linet, Arnavutköy’de kiraladığı ve 40 bin lira kira ödediği evinden bir paylaşım yaptı. İsrail asıllı Linet yaptığı paylaşıma: "Dilerim, bugün kalbinizden geçen her niyet sizi bulsun. Dua edin. Şifa, huzur, bereket… Şifayla ve sevgiyle kapansın. Dualarınızda bana da yer verin" notunu düştü.

Linet'in yeni evinin manzarasına "Yaşıyorsun bu hayatı" yorumları yağdı. Bazı takipçiler ise Linet'in evindeki mum yoğunluğuna takıldı.

GELEN TEKLİFLERE HAYRET EDİYORUM

Geçtiğimiz günlerde Batum'da konser veren Linet muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Linet, zaman zaman sosyal medyada paylaşım yaptığı eviyle ilgili de şu ilginç detayı paylaştı: "Gelen tekliflere hayret ediyorum.

Kız isteme için, havuz partisi yapmak için, nişan için, düğün için, dizi için, reklam çekmek için isteyen çok." Linet ardından da espri yaptı: "Bu gidişle benim daireyi platoya çevireceğim!"

linetin lüks evi

Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcını süper lüks evi de göz kamaştırdı. 

Üst Alt