Son Konu

MAFİA KURTLAR VADİSİ yaması sorunu bi bakın be hacı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar hayatımın oyununu sonunda buldum (önce part 2 yi sonrada) kurtlar vadisi yamasınıda yükledim oyunuda açtım ancak ki ancak bu yamayı yükleyince bütün arabaların şekli şemali binalar felan tüm değişmiş yeni grafikler gelmiş önceden bu yamayla oynuyordum ama böyle olmuyordu kurtlar vadisi yamalı ancak bu arabaların binaların şeklinin değişmemiş haliyle nasıl ayarlarım bi yardım edebilene teşekkür heryere baktım bulamadım kullandığım yamayıda sitemizden indirdim yani forum tr den tek çalışan link bu sitede hll olsun bu arada forum trye kullandığım yamanın özelliklerinde bu grafik değişimi ile ilgili bişey(aşağıda) yazmıyo acep bu part 2 den mi kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama bu part 2 olmayıncada kv yaması yüklenmiyor bi yardım edin be hacı

Mafia Kurtlar Vadisi Modu Çalışan Link05082007

Bu yamanın özellikleri; 100% Türkçe(İsimler vsKurtlar Vadisi'ndeki Karaktere Göre Tekrar Düzenlendi)
Yeni Skinler(Polat Alemdar, Elif Eylül, Ömer Baba, Aslan Akbey, Duran Emmi, Memati, Süleyman Çakır, Abdülhey, Seyfo Dayı, GüllüErhan, Testere Necmi, Mehmet Karahanlı Baronvs) (V10' da yok)
10 Yeni Silah Skini
5 Yeni Araba Skini
1 Yeni Tren Skini
9 Yeni Oyun Müziği (+1 Tane Gizli)
Ve orjinal oyunda olmayan gizli birkaç yeni özellikvs
Şehirdeki ve Haritadaki isimler,tabelalar vs TAMAMI İstanbul' a göre düzenlendiVe daha bir çok yenilik
Not: Mafia' nın en son yamasının (v12) bilgisayarınızda MUTLAKA kurulu olması gereklidir (Dosyanın İçinde Vardır)

*Böyle bir konu daha vardı fakat linki silinmişama hala arayan arkadaşlar vardıbuyrun

DownloadLink: http:rapidsharecomfiles46990312MafiaKVModurar
Şifre:wwwfrmtrcom

(not:forum tr den alıntıdır)

Üst Alt