Son Konu

Masterchef Ayyüce Kamit kimdir? Masterchef Ayyüce nereli kaç yaşında

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_ayyuce_kamit_kimdir_masterchef_ayyuce_nereli_kac_yasinda_1597155184_8693.jpg

MasterChef 2020 yarışmasında yeni sezonda başarılı grafiği ile dikkat çeken Ayyüce Kamit ilk 16 kişi arasında yerini almaya başardı. Adını ilk 16 arasına yazdırabilmek için ciddi bir mücadele veren MasterChef Ayyüce Kamit, ünlü şeflere, yemeklerini beğendirmeyi başardı. Peki, MasterChef Ayyüce Kamit kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte,Masterchef Ayyüce hakkında merak edilenler:

TV8 ekranlarında yayınlanan ve insanlar tarafından çok sevilen Masterchef Türkiye 2020 yeni sezonuyla ekranlarda yerini aldı. Ünlü şeflerin; Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yer aldığı yemek yarışmasında yarışmacılar Türk ve dünya mutfağından binlerce lezzet yapıp şeflerin beğenisine sunuyor. Masterchef yarışmasında sessiz duruşu, değişik mimikleri ve çıkardığı başarılı tabaklarla adından söz ettiren Ayyüce, bir üst tura çıkarak ilk 16 kişilik grupta yer almayı başardı. Toplam 16 yarışmacı ile yeniz sezona devam edecek olan MasterChef yarışması için adını 16 kişilik kadroya yazdıran Ayyüce Kamit, kimdir ve nerelidir.İşte merak edilen isim hakkında bazı detaylar:  

2DpNd_1597154888_1739.JPG

MASTERCHEF AYYÜCE KİMDİR?

Aslen Sakaryalı olan Ayyüce Kamit, 24 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Kamüt, dört yıldır aşçılık yapıyor. Rakipleri geçerek adını final turuna yazdıran MasterChef Ayyüce Kamit, ilk turda, Danilo şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'ten evet oyu alarak yarışmaya girmeye hak kazandı.

XJXNq_1597154935_4158.JPG

İlk 16 kişilik gruba adını yazdıran Ayyüce instagram üzerinden yaptığı son paylaşımda "Bugüne kadar bana destek olan mesaj atan, arayan, paylaşan desteğini yanımda hissettiğim herkese, bana inandığınız için, başaracağımdan bir an bile şüphe etmediğiniz için, gücüme güç kattığınız için çok teşekkür ederim.Hepinize hatırlatmak istediğim tek şey bu bir yarışma düşeceğiz, kalkacağız yeri gelecek yapamadığım şeyler elbette olacak ama asla pes etmeyeceğim, bundan sonra birlikte üzülüp birlikte güleceğiz asıl önemli olan şey yarışma olduğunu unutup insanlığımızdan bir şey kaybetmeden yola devam edelim. İnananlar asla kaybetmez ben inandım ve yüzbinlerce kişinin arasından bir sürü zorlu elemenin ardından çok şükür ki buraya kadar gelip önlüğüme kavuştum. Asıl serüven şimdi başlıyor artık hayallerime bir adım daha yakınım" sözlerini paylaştı.

sBsny_1597154995_3846.JPG

Üst Alt