Son Konu

Masterchef'te şaşırtan anlar! Mehmet Yalçınkaya yarışmacıya iş teklifinde bulundu

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchefte_sasirtan_anlar_mehmet_yalcinkaya_yarismaciya_is_teklifinde_bulundu_1657794322_0678.jpg

Masterchef Türkiye 2022'nin eleme turunda yarışan ve şeflerden evet yanıtını alamayan Eren Yüce'nin hikayesi sosyal medyada gündem oldu. Kanser hastası olduğunu ve zor bir dönemden geçtiğini anlatan Yüce'ye Mehmet Şef'ten sürpriz bir iş teklifi geldi.

Fenomen yarışma programı Masterchef Türkiye 2022, Survivor finalinin ardından ekranlara gelmeye başladı. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda oturduğu program her yıl renkli görüntülere ev sahipliği yapıyor. Eleme turunun tüm hızıyla devam ettiği Masterchef'te turu geçemeyen Eren Yüce ve Mehmet Şef arasındaki diyalog sosyal medyaya damga vurdu. 

jOONc_1657794027_5137.JPG
Eren Yüce

"İKİ YIL ÖNCE KANSER HASTASIYDIM"

5 dakika içerisinde yöresel bir yemek olan Babuka'yı yapan yarışmacı bir yandan da şeflerin sorularını yanıtladı. Yaptığı yemeği beğenilmeyen Yüce, kanser hastası olduğunu anlattı. "Kötü bir dönem geçirdim, 2 yıl önce kanser hastasıydım" diye sözlerine başlayan Yüce "Hastaneye kapandığım için taburcu olunca yemek yaparak kafamı dağıttım. Evde tek başıma altı kişilik yemek masası hazırlıyordum. Sanki arkadaşlarım buradaymış gibi. Mutfak sayesinde kanseri tamamen yendim. Kendimi geliştirmek istiyorum. En iyi geliştirebileceğim yer de burası. O yüzden burada olmayı çok istiyorum" şeklinde konuştu.

HOlkL_1657793926_0567.JPG
Eren Yücenin hazırladığı yöresel yemek Babuka

"BANA SENİN GİBİ BİRİ LAZIM"

Yüce'nin anlattıkları karşısında çok etkilenen Mehmet Şef, Yüce'ye sürpriz bir teklifte bulundu. Genç yarışmacıya iş teklifi eden Mehmet Şef "Şöyle yapalım şimdi benim okulum var. Yönetici asistanlarımdan biri işi bırakıyor orada asistanlık yapar mısın? Somer'in dediği gibi bana senin gibi biri lazım. Bir de mutfağı öğrenirsin iyi de bir motivasyon olur" ifadelerini kullandı. Teklif karşısında çok heyecanlanan Eren Yüce ise olumlu bir yanıtla dönüş yaptı.

Hu0T0_1657794049_0129.jpg
Mehmet Yalçınkaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Merhum usta sanatçı Cem Karaca'nın sözleri yeniden gündem oldu!

Üst Alt