Son Konu

Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan'ın hayat hikayesini duyanlar inanamadı! İlayda Alişan kimdir?

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ilayda_alisan_kimdir_oyuncu_ilayda_alisan_kac_yasinda_nereli_oynadigi_diziler_1614235867_2735.jpg

Masumiyet dizisinde Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan, verdiği röportajda özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlayda Alişan’ın kaç yaşında olduğu ve oynadığı diziler araştırılıyor. Peki İlayda Alişan kimdir? Oyuncu İlayda Alişan kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler...

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Tolga Güleç ve Serkay Tütüncü ile başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisinde rol alan İlayda Alişan ev halleri paylaştığı fotoğrafları hayranları tarafından kısa sürede binlerce beğeni aldı. İlayda Alişan, 'Çocukluğuna dair ilk hatırladığın şey ne?' sorusun şu yanıtı verdi: "Ben 6-7 yaşlarındayken annemin beni okula uğurlamak için uyandırdığı ve yumurta pişirdiği bir an geldi aklıma. Sık sık gözümün önüne gelir. Mutlu bir çocuktum. Yarım ama mutlu bir ailede büyüdük."

B1hs3_1618041218_0389.jpg

7SqwV_1617086375_8621.JPG

Annemi ben 9 yaşımdayken kanserden kaybettik. Ablacığım var, bana gözü gibi bakan, annelik eden... Babam (Remzi Alişan) gazeteciydi, yıllarca Hürriyet'te çalıştı. Şefkatiyle bizi sarıp sarmaladı, sevgiyle eğitti. Sıcacık bir yuvamız vardı, hala da öyle.'

jY2qE_1618041158_0738.JPG

Oyunculuğa nasıl başladığını da anlatan Alişan, 'Babamın arkadaşının ajansı vardı. Orada benim fotoğraflarımı çekiyorlar ama yıllarca herhangi bir işin içinde bulunmuyorum... Yıllar sonra, ben lisedeyken bir dizi teklifi geldi. Görüşmeye gittim, deneme çekimine girdim ve işe seçildim. Oyunculuk serüvenim de işte böyle başladı.' dedi.

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, Masumiyet dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. Ela karakterine hayat veren Alişan daha önce Çukur dizisinde Akşın karakterine hayat verdi. İşte 1996 doğumlu ünlü isim ile ilgili bilgiler

uAaTx_1614235956_2.jpg

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra küçük yaşlarda oyunculukla tanıştı. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım attı.

7t6u9_1614235972_1319.jpg

İlayda Alişan, kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Akşın karakterine hayat verdi.

aAy1Y_1614235983_2993.jpg

Üst Alt