Son Konu

'Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz'den Takıntılı Hayranına Sert Tepki: "Bir Hıyar Var!"

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-5c047127a42053a08d87915669f1edc5da986945.jpg

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi 'Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı olarak seyircinin karşısına çıkan Aslıhan Gürbüz, kendisini ve yakın etrafını taciz eden takıntılı hayranına Instagram hesabında büyük reaksiyon gösterdi.

'Masumlar Apartmanı'nın çok merak edilen 'Ceylan'ı olarak ekranlara geri dönen Aslıhan Gürbüz'ü hepimiz çok özlemiştik!

Lakin 38 yaşındaki hoş oyuncu ekranlardan uzak kalsa da, toplumsal medyayı çok faal kullanarak bizi kendisinden yoksun bırakmıyordu 

Gürbüz toplumsal medyayı faal kullanmasının olumsuz getirisi olarak, birçok bayan üzere taciz ve hakarete maruz kalıyor.

Fakat bu hadiseleri ifşa etmek konusunda da hiçbir biçimde geri adım atmıyor.

Hakikaten hoş oyuncu, geçtiğimiz günlerde yeniden bu cins bir tacizi Instagram hesabında paylaştı.

Yaşanan durumu 'Aylardır en yakın arkadaşlarımı hackleyip, anneme, kardeşime, yakın etrafıma ve bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var! Yavrum senin kederin bensem niçin öteki bir yol denemiyorsun. Niçin insanlara musallat oluyorsun! Ben iletileri okumadan siliyorum boşa uğraşıyorsun.' cümleleriyle izah eden oyuncu, akabinde da bu duruma ithafen, müstehzi bir paylaşımda bulundu.

"İstemeyin guzum, SEVİN."

Umarız bu olay giderek tatsız bir hal almaz

Üst Alt