Son Konu

Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mehmet ali erbilden yıllar sonradan gelen itiraf KÜFÜR ETTİĞİNİ KABUL ETTİ 1548615694 1548615694 mehmetalierbildenyillarsonragelenitiraf5c4e00126d92bmehmetalierbildenyillarsonragelenitiraf5c4e00126d92b http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabermehmetalierbil17ekim&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMINA KATILAN MEHMET ALİ ERBİL, ÇARKIFELEK'İN CANLI YAYININDA KENDİSİNDEN OTOMOBIL İSTEYEN YARIŞMACIYA NIÇIN KÜFÜR ETTİĞİ ANLATTI : 'Ben kadın, o dönemdeki hostesim Deniz Akkaya erkek kılığına girmişti O dönemde de yalvarmalar had safhadaydı Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni sürücü ehliyeti aldı' diyor Yalvardıkça yalvarıyor' Bayan yarışmaya devam ederken Mehmet Ali Erbil kulise üstünü çıkarmaya gidiyor ve küfür kazası da orada yaşanıyor Kulisteki televizyondan yayını izleyen Erbil hala 'Oğluma otomobil istiyorum' diye yalvaran kadına 'Oğluna da' diye küfrediyor Ama yakasındaki mikrofondan ses yayına gidiyor Erbil o anda yaşadığı dehşeti ise şöyle tarif etti: ' Şok oldum 'anaaa' dedim Onu da duydum! Bundan Böyle yapacak bir şey kalmamıştı Küfür duyulmuştu bundan başka yeniden yayına çıkıp pişkince 'telsizle programımızın arasına girip küfretmişler Protesto ediyorum' diye yayını bitirdimDaha sonra o kadınla mahkemelik olduk Ben tazminata hükümlü oldum Kadın ayrıca otomobil verdik Üzerine de konut verdik yani'  

Üst Alt