Son Konu

Merhaba Deneyimsiz Erkeklerdenmisin? |Harun D.|1

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar Harun D Adlı Bir kişinin kaynaklarından yararlanarak sizin dertlerinize deva ve size yardım etmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Deneyimsiz Erkeklerdenmisin?

Eğer bir kızın seninle ilgilenmesini ve almak istediği bir erkek olarak görmesini istiyorsan, bu basit ama son derece kayda değer gerçeği aklından asla çıkarmamalısın: Ondan başkasını gözü görmeyen biri olduğunu ona hissettirirsen seni çantada keklik olarak görecek ve seni ulaşmaya değerinde biri olarak düşünmeyecektir

Bununla bir kızla yakınlaşırken diğer kızlarla da flört etmen gerektiğini söylemeye çalışmıyorum Yapman gereken, sosyal olarak iletişimde olduğun diğer kızların da olduğunu, kızların seninle vakit geçirmekten hoşlandıklarını bilmesini karşılamak

Böylece iki kayda değer netice ortaya çıkar: Birincisi, karşısında cinsle diyaloğunun iyi olduğu ve kadın ruhunu iyi anladığındır İkinci sonuç, ona muhtaç olmadığın, başka kızlarla beraber olabileceğin ve seni elden kaçırırsa iyi bir fırsatı tepmiş olacağıdır

Acemi erkekler genelde başka hiçbir kızla hiçbir temasının olmadığını, hayatlarındaki tek şeyin “o olduğunu ve “onu kaybederse kahrolacağını söyleyerek, hoşlandıkları kızın gönlünü kazanacaklarını zannederler “Onu ne değin sevdiğini anlarsa mutlaka sevgisine yanıt vereceğini düşünürler Ancak gördüğün gibi, koşul bunun tam tersidir Eğer hayatında ondan daha değerli bir şey yahut, ona verebileceğin bir şey yok demektir Eğer hayatında konuşup görüştüğün hiç kız yahut, kızlarla aran kötü demektir Basit elde edilenin değeri yoktur, kaybetme riski hissetmediği birini galip gelmek için kimse pozitif hevesli olmaz

Kısacası, kızlarla iletişim içinde olan bir erkek olduğunu göster, yeter

bunu yapıyorsan anında düzelt

Bugün hoşlandığın kızla ya da genelde kızlarla iletişiminde takdire değer bir erkek olmanla, “Ay o mu? Boşver onu “ diye hakkında konuşulan biri olman arasındaki farkı yaratan faktörlerden birine değineceğiz

Benden takviye talep eden erkeklerde çoğunlukla karşılaştığım bu hata, kızlarla iletişimlerinde kendilerini fazlasıyla aracısız konuşarak açıklama etmeye kalkmaları Örneğin kendi kişiliklerinin iyi yönlerini kızın kendisinin ayrım etmesini sağlamak yerine, kendinden bahsederek “Ben böyleyim, ben şöyleyim demek, veya kıza karşı hissettiklerini onun görmesini temin etmek yerine kelimelerle tasvir etmek

Bu yaklaşımın bazı durumlarda sessizce oturmaktan bile daha kötü sonuçlar verdiğini söyleyebilirim Eğer “Ben çok zeki, albenili ve alçakgönüllü biriyimdir biçiminde konuşuyorsan, senin aptal, itici ve kendini beğenmiş biri olduğunu düşünmeleri doğaldır

Bir konuyu kelimelere döktüğümüzde, onun karşımızdaki kişi tarafından şüpheyle karşılanması ve sorgulanması son derece sıradan, çünkü biz bir iddiada bulunduk ve o da haklı olup olmadığımıza karar devretmek durumunda Ancak benzer konuyu sözle anlatmak yerine onun gözlemleyebileceği bir şekilde ortaya koyarsak, artık bizim iddiamız olmaktan çıkar, onun kendi gözlemi olur Bu durumda kendi gözlemine şüpheyle bakması ve sorgulaması saçmadır Biz ona bir şey söylemedik, o kendisi bu sonuca vardı

Bu şekilde davrandığında, olağanüstü özelliklere sahip, bir o kadar da tevazu biri olabilirsin Bir De sözle açıklama ettiklerini ispatlaman gerekirken, davranışlarınla ifade ettiklerini ispatlaman gerekmez

Bunu nasıl yapacağını bir iki örnekle açıklayayım

Diyelim fakat, arkadaşlarının senin için manâlı olduğunu açıklama yapmak istiyorsun Sence “Arkadaşlarım benim için önemlidir demen mi daha etkin olur, yoksa yardımına ihtiyacı olan bir arkadaşın için nasıl fedakarlıkta bulunduğunu görmesi mi?
veya, onun fikirlerine siklet verdiğini bilmesini istiyorsun Sence “Senin fikirlerine tartma veriyorum mu demelisin, yoksa kayda değer bir tercih aşamasındayken ondan aldığın fikri uygulaman mı daha etkin olur?

ya da, diyelim oysa çevreye karşı sağduyu birisin Sence “Ben çevreye aleyhinde aklıselim biriyim cümlesi mi işe yarar, yahut Greenpeace için aktif olarak çalıştığını görmesi mi?
Her türlü karakter özelliğini onun görmesini sağlayacak ortamlar yaratabilirsin Ona yönelik duygularını da, akla yatkın bir sohbet ediyormuş gibi konuşarak açıklamak yerine, onu önemsediğini, ona bedel verdiğini hissettirecek davranışlarla göstermen fazla daha etkilidir

Unutma, kelimelerle açıklama edebileceğin her şey ama laftır!

Bağlı ki halk arasındaki deyişle “ağzı söz yapan birisi olabilmen, kendini iyi açıklama edebilen ve konuşurken kendini dinletebilen biri olman her zaman kayda değer bir tutam Lakin biz burada bir fazla şeyi davranışlarınla göstermenin ne kadar etkili olduğundan bahsediyoruz Bu parçaların her ikisine etken olduğunda, önemli olanın karşındaki insanın seni istemesi değil, senin onu isteyip istememen olduğu bir duruma geleceksin

Kritik!

Özellikle ilk yakınlaşma sürecinde birçok kişinin düştüğü bir tuzak var Bir kızdan hoşlandığında onunla birlikte daha fazla vakit devretmek istersin Bu fazla doğal, ama araştırmalar bu konuda çok özenli davranmamız gerektiğini ortaya koyuyor

Burada iki ayrı mekanizma var

Birincisi: Insanlar sık görüştükleri kişilere aleyhinde yakınlık hissediyorlar
İkincisi: Millet birlikte fazla artı süre geçirdikleri kişilere karşısında ilgi ve meraklarını kaybediyorlar

Birinci mekanizma, hoşlandığın kızla sık sık aynı ortamda olman gerektiği sonucunu doğuruyor Böylece, onun birlikteyken bakımlı olduğu, kendisini yakın hissettiği biri olabilirsin Natürel oysa birlikte geçirdiğiniz zamanlarda neşelendirici sohbetler edebiliyor ve içten hamleleri yapıyor olman şartıyla

İkinci mekanizma ise, onun sana “doymasına izin vermemen gerektiğini gösteriyor tekrar tekrar için en ince ayrıntısına kadar tüketmediği biri olarak kalmalısın

Bu iki mekanizmayı dengelemek için, sık görüşmeyi fakat görüşmeleri gereğinden pozitif uzun tutmamayı tercih etmelisin her zaman için ona sende “keşfedilecek yeni bir şeyler olduğunu düşünme fırsatı vermelisin Onunla geçirdiğiniz iki taraflı zamanın haricen da bir “sen olduğunu fark etmesini ve merak etmesini sağlamalısın

Bunun en iyi yolu, fiilen hayatında diğer şeylerle de samimi olarak ilgilenmektir
Bunun için acilen oturup hayatında gerçekleştirmek istediklerin, yapmayı sevdiğin şeyler ve hedeflerin hakkında düşünmeni istiyorum Kızla durumun ne olursa olsun bu alanların üzerinde düşünüp çalışmaya başlamalısın Çünkü hayatta hedefleri, meşguliyetleri olmayan insanların diğer insanlara verecek öyle bir şeyi yoktur

Bunu zamanında kendi hayatımda da gözlemlemiştim Bizim durumumuz ne fazla iyiydi ne de fazla kötüydü gerçi aylak aylak geziyor olsam da karnımın doyduğu güya “dar bir yaşamım vardı Bu çoğu birey için hoş bir yaşam tarzıymış gibi görünebilir, fakat bütün da o zamanlarda günleri boş anlamsız geçen, hayatıyla pek bir şey yapmayan bir kişiydim Aynı dönemde fazla zengin arkadaşlarım da buna aynı bir haylazlık içindeydiler

Burada ilginç olan şeyse durumu nispeten kötü olan arkadaşlarımın hayata sıkı sıkı sarılıyor ve bir şeyler başarmaya çalışıyor olmalarıydı Bunun sonucunda onlar, keza kısa sürede daha fazla şey elde ettiler keza de kendi ayakları üzerinde durur oldular Bu olay ilk fark ettiğimde kafamı çok kurcalamıştı ve beni sonunda kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek için adamakıllı aile desteğinden uzaklaşmaya itti Ilk başlarda zorlama olsa da bu kararın hayatımı düzene sokmak anlamında verdiğim en önemli kararlardan biri olduğunu söyleyebilirim
Unutma, eğer hayatta sahip olduğun tek şey “o kız ise, ona verecek bir şeyin yok demektir
Bunun için hemencecik seçtiğin alanlar üzerinde çalışmaya başla

Nasıl Onun gözünde kıymetli olursun??

Bir insanı nasıl hatırladığımız, o kişiyi en son nasıl gördüğümüzle yakından ilgili
Son görüşmenizde birlikte mükemmel vakit geçirdiğin bir arkadaşını düşün Doğal olarak onunla her yerde karşılaşmak istersin ve bitmiş karşılaştığınızda aynı coşkuyu hissedeceğini düşünürsün üstelik son görüşmelerinizde çok sıkıldığın bir arkadaşını düşün Bu durumda onunla her tarafta görüşmeye istekli olur muydun?

Bir kızla birlikte geçirdiğin zamanlarda bu konuya dikkat etmelisin Hoşlandığın bir kızla birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın Görüşmenizin en şen anlarını tüketip, artık sıkıntı ve bezginlik dışarıda hiçbir şey kalmayana dek onun yanından ayrılmazsın, yok mi?

Ama bunun sonucu pek de iyi değildir Bir sonraki görüşmenizde olasılıkla önceki görüşmenin keyifli anlarını her tarafta meydana getirmek için mecbur bir mücadele sarfedeceksin, sonrasında ise heyecanın tükendiği, sıkıntı ve can sıkıntısı anlarına geri döneceksiniz Bu durum tekrarlandıkça, kızın seni düşündüğünde sıkıntı hissetmesi kaçınılmaz

Kızla görüşmenizi bir dizi film gibi düşün Eğer her birim neşeli ve heyecanlı bir şekilde bitiyorsa, sonraki bölümü iple çekersin Her bölümün bitişi, sonraki bölümden nasıl bir beklentin olacağını belirler

Eğer kızın seninle görüşmeyi heyecanla beklemesini istiyorsan, her bölümü en heyecanlı uygun bitirmesini bilmelisin Konuşmanızın en neşeli, en heyecanlı uygun, sonradan kaldığınız yerden devam etmek üzere kalkıp gitmesini öğrenmelisin

Emrindeki sohbetin en neşeli, heyecanlı yerinde kalkabilmen başta dünyanın en bıktırıcı adamı olmamanı ve keyifli sohbet edebiliyor olmanı gerektiriyor Eğer mırıldana mırıldana konuşan, konuştuğu vakit karşındakinin “Bitsin de gidelim dediği bir iletişimciysen önce bunlar üstünde çalışmalısın Neyse oysa bugüne dek yardım ettiğim kişilerde bu sorunu 2 esas parçayı hallederek fazla kısa vakit içinde çözebildiğimizi gördüm Bu parçalar Politikacı Tekniğininin kapsamlı versiyonlarında mevcut

Yukarıda bahsettiğimiz yüksek notada ortamdan ayrılma konusuna bitmiş dönersek, benim bu tekniği buluşum muhakkak teoriler üzerinden ortaya çıkmadı Kızların nabzını tutmayı iyi haberdar olan birçok erkeği gözlemledim, tümü bu tekniği biliyor ve uyguluyorlar Ben de pratik olarak bunun ne dek manâlı olduğunu kendi tecrübelerimle gördüm

Bunun için bundan böyle sen de, ilk olarak baskı da gelse, zirvedeyken ortamı terk etmeye alışmalısın Muhakkak ol, bu nedenle onun gözünde fazla daha değerli olacaksın

Seni Parmağında Oynatıyor mu?

Kızlar, bilhassa birazcık oyuncu olan ve sana az çok alaka duyduğu halde kendisini basit teslim etmeyenler, seni denemeyi severler Evet, seni oynatmayı, zorladıklarında nasıl davranacağını görmeyi severler

Bunun iki esas nedeni vardır Birincisi, özellikle sana karşısında ilgisi artı olmayan bir kız için geçerli Bu alıcı bir kızın seni denemesinin nedeni, ilk önce kendi egosunu memnuniyet etmektir Seninle ilgili önemli planları yoktur, lakin önce sana umut verip daha sonra uzaklaşarak çırpınışını bakmak ister

İkinci durumdaysa, kız seninle fiilen ilgilenmektedir ve senin ona aleyhinde duygularını kavramak için dener seni Yine, kendisini geri çektiğinde (veya bir başkasına yakınlaştığında) senin çırpındığını görmeye can atar Bu Nedenle onun kölesi olacağını bilir

Ne eyvah ancak bu iki koşul da erkeğin ezik olduğu bir ilişkiye yöneliktir Kızın erkeği parmağında oynattığı bir ilişki, erkeğin özsaygısını içermeyen bir ilişkidir Biz gayet iyi biliyoruz ancak, hoş ve dengeli bir ilişki her iki tarafın da özsaygısını barındırmalıdır

Bunun için, her iki örnekte de yapacağın şey aynı: Oltaya gelme!

Bir kız seni deniyorsa, duruşunu hiçbir şekilde değiştirmemelisin Oyunu kaybetmeyeceğin tek bir formül var ve bu gösterme açısını hep korumalısın: Birbirinizden uzaklaşırsanız bu onun kaybı olur Eğer panikle veya alınganlıkla adet edinmek yerine, sözünden dönmek istemeyeceği güzel bir erkek olduğunu fark ettirme yoluna gidersen, kontrolü kaybetmemiş olursun

Manyetik Alan Oluşturamıyormusun?

Hepimiz biliriz fakat, bir takım halk doğal olarak çekicidir Çevrelerinde adeta manyetik bir bölge oluştururlar Öteki insanlarda onların yakınında edinmek, hatta onlar gibi elde etmek isteği uyandırırlar

Bu doğal “karizmanın kayda değer bir bölümünü, özgüven oluşturuyor Kendisine ve kişiliğine güvenen biri, gizli davranışları ve kendisini ortaya koymaktan çekinmemesi ile uyarı çeker Kendi istediği vakit kazanç, kendi istediği zaman konuşur, kendi istediği vakit gider

Davranışlarından utanmaz, istediği gibi davranmaktan çekinmez Nezaket kuralları gereği gerekli olmadıkça başkalarından müsade almaz ve davranışları hakkında başkalarına tanımlama yapma ihtiyacı hissetmez O kendisidir ve bundan nedeniyle kimseye bir tanımlama ya da özür borçlu değildir

“Kız tavlama uzmanlarının hemencecik hepsi, bu duruşu taklit etmeye çalışırlar Bana Kalırsa tanıştıklarımın birçok, abartıya kaçarak bencil ve vahşi bir davranış şekli sergiliyorlardı, çünkü gerçekte kendine saygın olmadan basit basit taklit edilemeyecek bir nitelik bu

Böyle bir duruşa sahip elde etmek için kişinin başta kendine gösterme açınsını düzeltmesi gerekir Bu son derece detaylı bir konu ve bu konuyu “Çarpıcı Etkiadlı kitabımda detaylı olarak anlattım şu anda sadece “davranışların için hiçbir açıklama yapma gereği duymamanın önemini vurgulamak istiyorum

Çocukluğumuzdan itibaren çevremizdeki halk müziği bizi teftiş etmeye çalışıyorlar Onlara göre “yanlış bir şey yaptığımızda bizi sorguyor ve eleştiriyorlar Bu Nedenle onların uygun görmediği şekilde davranmaktan çekinmeye şartlanıyoruz Bu Nedenle toplum kadar kişiliğimiz bastırılıyor ve “nezaket ediliyoruz Toplum içinde o kadar çok kişi, kendilerinden istemedikleri bir şey istek edildiğinde bile “hayır diyemez ışık halkası geliyor Kendi kişiliğini koruyabilen uğurlu azınlığa ise imrenme ve hayranlıkla bakıyoruz Onların “karizmaları çevresinde pervane olacak kadar silikleşiyoruz

Bu durumdan kurtulmak için, en az onlar dek kıymetli ve kayda değer olduğunu fark etmeye başlamalısın Başkalarına hasar vermediğin sürece istediğin gibi davranma hakkına sahipsin

Şimdi, jurnal hayatını geçirdiğin ortamları ve karşılaştığın insanları gözünün önüne getir ve bir bak; eğer istediğin gibi davranma özgürlüğün olsaydı ve davranışların için hiçbir yorumlama yapma gereği duymasaydın, hayatın nasıl olurdu? Gerçekleştirmek isteyip de çekindiğin neleri hayata geçirirdin?

Kimlere “hayır derdin? Kimlere hak ettikleri cevabı verirdin?

Bu “davranışların için hiçbir tanımlama yapma gereği duymama, veya diğer bir deyişle “başkasından müsade almadan kendin olabilme, herkesin sana hayranlıkla bakmasına niçin olan esas özelliklerden biridir
Bundan sonra, özellikle hoşlandığın kızın yakınlarındayken, her davranışın için bir açıklamaya ihtiyaç duymayan biri olmaya başlamalısın Başkalarına saygısızlık etmeyen, fakat ilk kez kendisine saygı duyan biri olmanın ilk adımlarını atmaya başlamalısın Eğer “Ben zaten istediğim gibi davranıyorum diyorsan, yeniden düşün Böyle diyen öyle çok kişinin tarafsızca kendi hayatlarına baktıklarında gerçekte kendilerini ne kadar bastırdıklarını ayrım ettiklerini tekrar tekrar gördüm

Zamanla gerçekten kendisine saygısı bütün olan biri olmayı öğrendiğinde, her şey fantastik olacak
Zaten iyice bunu yapabilmen için “Sevdiğin Kızı Kazanmanın Adımlarını ve daha ileri seviyedeki bilgileri taşıyan “Çarpıcı Tesir Setini hazırladım, kendisine saygısı bütün bir grup şanslı adamın hayatta istediği kızı elde etmede yaşadığı rahatlığı seninde yaşamanı istiyorum

Ben Neden Fazla Değerliyim?

Bugün çoğumuzun hayatında ve özellikle kızlarla ilişkilerinde büyük etkisi olan bir konudan dile getirmek istiyorum
Bu konu çoğu kişinin haberdar olmadığı, fakat başarılılarla başarısızları, güçlülerle güçsüzleri, liderlerle takipçileri ayıran kritik derecede kayda değer bir tutam Seni daha pozitif bekletmeden söyleyeyim Bu manâlı konu:
“Kendine ne değin bedel verdiğindir
Bugüne kadarki gözlemlerimde bir insanın;
Hayatta neleri hakettiğine olan inancını
Nasıl insanları hayatına katacağını
Öteki insanların onun üstünde yarattığı baskıdan sıyrılıp ne değin kendi olacağını ve hayatın tadını çıkaracağını
Sağlığına ne dek iyi bakacağını
Kendine ne dek iyi davranacağını vs
belirleyen unsurların başında “Kendine verdiği değerin geldiğini gördüm
Kızlar konusunda da “Kendine verdiğin değer en kayda değer parçalardan Örnek verecek olursak bir kıza baktığında;
“Bu güzellikte bir kız bana bakmaz ancak
“Beni sevse dünyalar benim olur, diğer da bir şey istemem
“Kızın beni beğenmesi için acaba ne yapmam gerekiyor?
“Ona duygularımı açmak istiyorum, lakin reddedilirsem yeniden toparlanamam
vs vs diye düşünen birey kendine hakettiği değeri vermiyor diyebiliriz Niçin? Çünkü bu cümlelerin her birinin aşağıda yatan mesaja odaklanırsan göreceksin ancak, bunu söyleyen birey:
Kendine layık vermediği için, hoş kızın kendinden üstün olduğuna ve onu beğenmeyeceğine inanmış
Kendine layık vermediği için kendi değerini, kızın ona vereceği cevap üzerinden belirliyor, yani ipleri ve mutluluğunu kızın vicdanına bırakmış
Kendine değerinde vermediği için kıza kendini beğendirmesi gerektiğini düşünüyor, çünkü gerçekte kızın onunla olursa şanslı olacağının farkında yok
Dikkat edersen yukarıda saydıklarımın hiçbirisi dış görünüşün, ne kadar paran olduğu veya bugüne kadar kızlarla ilişkilerinin ne dek başarılı olduğuyla alakalı yok Zaten bu yüzden yakışıklı olmayan fakat kendine layık veren, kıza kendini beğendirmek yerine kızın ona kendini beğendirmesini bekleyen erkekler en hoş kızları kollarına takabiliyor Biz de bu olayı dıştan görüp “Nasıl oluyor da bu güzelim kız bu kütükle çıkıyor? diye düşünüyoruz
Bugün sana, uyguladığımda kendime daha fazla layık vermeme ve bu sayede hem beğendiğim kızlarla, ayrıca de diğer tüm insanlarla iletişimlerimde, daha çok ilgi ve saygı görmeme asistan olan bir alıştırma devretmek istiyorum Bu alıştırma dıştan bakıldığında basit görünür, lakin uzun vadede üstünde yarattığı etkiyle keza haricen yürürken hem de insanlarla iletişimlerinde bir şeylerin değiştiğini fark edeceksin
Egzersizi kullanmak için, eline bir kalem kağıt al ve her sabah uyandığında kağıdın üzerine “Ben neden fazla değerliyim? sorusunu yaz Bu soruya her gün 5 cevap yazacaksın Ilk ilk kez cevap bulmakta zorlanabilirsin Ama zorlansan da vazgeçmek yok Verdiğin cevaplar çok inandırıcı gelmiyor olsalar bile 5 cevap yazana değin kağıdın başından kalkmamalısın Günler geçtikçe soruya cevaplar bulmak kolaylaşacak ve sen de görünüm açında, kendine verdiğin değerde bir takım şartların değişmesi hissedeceksin Amacımız da zaten bu
Bu egzersizden tamamıyla faydalanmak istiyorsan en az bir ay baştan başa uygulamanı öneririm Kaybedecek bir şeyin yok Ayıracağın vakit her gün 3 dakikadan pozitif yok Zihninde başlayacak olan değişimin getirecekleri ise büyük

Bir Kızı Etkileyen Ana Şeyler

Şu Anda bir düşünelim Diyelim oysa kapına bir satıcı geldi ve sana bir mutfak robotu satış istiyor Sen diyorsun ancak “Yok teşekkür ederim Mutfak robotuna ihtiyacım değil Tabii ki o anda satıcı seni ikna etmek için çabalamaya başlıyor Peki bu çabalaması acaba hiç menfaat sağlıyor mu? Tabii oysa hayır Hatta biraz daha üstelerse “İhtiyacım değil kardeşim! Hadi yallah! diyip kapıyı suratına bile kapatabilirsin
bir de şöyle düşün Bu mutfak robotunu sen televizyonda birkaç defa görmüş ve ufak minik “Bu mutfak robotu güzelmiş Ben de bir tane istiyorum diye düşünmeye başlamış olsaydın… O süre değil bu satıcının seni ikna etmesi, kapına bile gelmesine lüzum kalmayacaktı Robotu olmak için sen dükkana gidecektin ve paranı kendi ellerine teslim etmene karşın bu yeni hoş alete sahip olduğun için mutlu olacaktın İnsanların Iphone ve Playstation 3 çıktığında nasıl kuyruğa girdiklerini hatırla Çünkü onlar bu aletlere sahip almak için yanıp tutuşuyorlardı
Kızlar için de koşul benzer Eğer onun en derindeki içgüdülerini harekete geçirecek şekilde hareket edersen seni istemekten kendini alıkoyamayacaktır Ve bu çekimi karşılamak şüphesiz para, pul ya da görüntünle alakalı yok
BURADA DAHA İÇGÜDÜSEL, HAYVANSAL BİR ÇEKİMDEN BAHSEDİYORUZ
Peki nedir bir kızın sana bir mıknatıs gibi çekilmesine niçin olan şeyler?
Bu çekimi yaratabilmek için bir kızın bu çekimi yaşamak için nelere ihtiyaç duyduğunu anlaman gerekir
Bu parçaların önemli bazıları:
Kendinden kesin ve memnun bir şahsiyet
Özgüven
Kızın senin yanındayken kendini güvende hissetmesini sağlayabilecek, dıştan gelecek tehlikelere karşısında kızı koruyabilecek bir erkek olman (burada her önüne gelenle tartışma etmeye çalışan büyümemiş bir çocuk olmaktan bahsetmiyorum)
Yanında bir sürü ayrı duyguyu yaşıyor olması (mutluluk, coşku, macera, üzüntü, gösteri, nefret, heves, şevk, vs vs)
Kızın yaşamayı düş ettiği hayatı yaşıyor olman (ya da en azından dışarı böyle bir imaj vermen)
İşte bu ve bunlar gibi bir takım kilit noktaları karşındaki kıza karakterinle yansıtabilmeye başlarsan, karşındaki kızı ikna etmene veya ona ondan hoşlandığını daima söyleyip ondan bir tepki beklemene lüzum kalmaz; çünkü kızın içinde bahsettiğimiz dürtüleri harekete geçirmiş olursun Bunlar basit basit karşı konulabilecek şeyler değildir, çünkü insanların doğası gereği içlerindedirler Biz erkekler olarak Pamela Anderson ’I bikinisiyle gördüğümüzde nasıl içimizde bir çekim hissediyorsak, yukarıda saydığım özellikleri kızlar bir erkekte gördüklerinde aynı şekilde bir çekim hissetmeye başlarlar
Erkek gözüyle bunu daha iyi anlayabilmen için sana bir misal devretmek istiyorum
Diyelim ama bugün uğurlu günün, şimdi önünde bir Ferrari duruyor ve anahtarını da eline verdiler Acilen sence bu Ferrari ’nin onu kullanmaya başlaman için sana kendini beğendirmesine veya ikna etmesine gerek var mı?
Burada bahsettiğim de aynı mantık Gaye kendini Ferrari gibi hissetmeni ve bir kızın gözünde Ferrari ’ye dönüşebilmeni temin etmek Çünkü o zaman “hadi gel arabaya gel gel lütfeeeeeen geeeel diye kızı ikna etmekle uğraşmak zorunda olmayacaksın Anahtarı uzatacaksın ve o da koşarak gelip anahtarı kapacak Şimdilik bu kadar kuram yeter Hemen sana kızın yanındayken bu imajı yansıtmaya başlayabilmen için birkaç adım atamak istiyorum
Ilk adımımız kızdan herhangi bir şekilde hoşlandığımızı veya onunla bir şey yaşamak istediğimizi ona muhakkak etmeyi kesmek Yani sohbetlerinde kızın her dediğine gülmek, evet evet demek, gözlerine manalı manalı görmek yerine kızla sanki aranızda hiçbir şeyin olmasını istemiyormuşun gibi konuşmaya başlatmak Bunun kızın üstünde yaratacağı tesir, “Yanıma her yakında olacak olan erkek benden bir şey bekliyor, bir amaçla yanıma geliyor Bu adamsa bana hiçbir şey muhakkak etmedi Niye? Beni beğenmedi mi? Niye beğenmedi? diye düşünmesi ve seni merak etmeye başlamasıdır
BU SENİ EN HER YERDE DİĞERLERİNDEN AYIRACAK BIR PARÇA…
DAHA SONRA bir diğer önemli adım atacağız: Kızla konuşurken, benzeri kız zaten sana aşıkmış ve seni istiyormuş gibi davranmaya açılmak Bunu öylesine olsa bile sorgusuz sualsiz kabul edersen ve öyleymiş gibi davranmaya başlarsan, bil bakalım ne oluyor? Kız da senin bu düşüncene uygun hareket etmeye başlıyor Bunun nedeni, böyle düşünmeye başladığında, karoser dilin ve konuşmalarınla karşısında tarafa tamamen bambaşka bir mesaj veriyor olman Bunlar Primer Çekicilikle de birleşen şeyler
Tabii ki bu yalnızca bir açılış Yukarıda bahsettiğim anahtar noktaları ve bir takım öteki kilit noktaları öğrenip karakterine işlemeye başladığında, girdiğin ortamlarda kapıdan adımını attığın anda fark edilen ve dikkat çeken birine dönüşeceksin

Yönetici dostlarımız harun d serisini sizinle paylaşırken benzer konu aşağı yapmamı söylediler kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım
Uzun zamandır forumda yoktum o yüzden sadece 2 Harun D paylaşımı yani 6 konu paylaşabildim şimdi ise bu konu gün geçtikce güncellenen yeni konular eklenen bir konu haline gelmiştirİlginizden Nedeniyle Teşekkürler

Teşekkürler Emre

Kaynak : Harun D

Üst Alt