Son Konu

Meryem Uzerli Oscar'a katılım sağlayacak!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
meryem_uzerliden_net_karar_yeniden_hata_yapmaya_luksum_yok_1578731234_7699.jpg

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Oscar merasimine davet edildi. İşte, haberin ayrıntıları...

Amerika'da bir dergiye cesaretli pozlar veren oyuncu Meryem Uzerli, davetli olarak katılacağı Oscar merasiminin al halısında giyeceği elbisenin provalarını da başladı.

gtTrW_1580889647_8513.jpg

Meryem Uzerli'nin, Oscar'da dağıtılacak Oscar çantasına sahip olmak istediği söyleniyor. Lakin çantaya sahip olabilmek için Oscar'a aday gösterilmek gerekiyor.

GÜNAH YAPMA LÜKSÜM YOK!

Geçenlerde çevre medyada “Daha ziyade taviz yok” paylaşımıyla başları karıştıran başarılı oyuncu Meryem Uzerli, takipçilerine paylaşımın altında yatan gerçekleri açıkladı.

zOxYm_1578731100_8516.jpg

Uzerli, “Artık daha netim, ne istediğimi biliyorum. Tecrübe edindim. Benim dünyamda artık günah yapma lüksüm yok” halinde açıkladı.

BRAD PİTT İLE TIPKI GIRIŞIMDE Mİ KONUM ALIYOR?

Geçenlerde düzenlenen Paris'te düzenlenen UNESCO'nun davetine katıldı. Avrupa Birliği stratejisti Meral Melika Duran ile buluşan Uzerli’nin, ünlü oyuncu Brad Pitt ile birebir girişimde konum alacağı konuşuldu.

EZd6t_1575539942_293.JPG

Hatun hakları üzerine girişimlere imza atan isim Meral Melike Duran ile buluşan Uzerli'nin Hollywood yıldızı Brad Pitt ile birebir girişimde nokta alacağı söylentileri gündeme bomba üzere düştü.

6ppvd_1575539840_7353.jpg

GAYRI HABERLERİ;

İki yıl kadar evvel ‘Eşkıya Yerküreye Hükümdar Olmaz’la izleyici önüne çıkan Meryem Uzerli, yerküreye açılıyor. Ismini Harika Yüzyıl serisinde Hürrem Sultan olarak duyuran ünlü oyuncunun geçen hafta Netflix’te yayınlanan Alman serisi ‘Dark’ için deneme çekimi verdiği ortaya çıktı.

urEqk_1570522211_9756.jpg

Medyası, girişimin yapımcılarından Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından beğenilen Uzerli, itilaf sağlandığı taktirde yakın günlerde kamera önüne geçecek.

Üst Alt