Son Konu

Meryem Uzerli Yeni Yaşını Sevgilisi Can Ateş İle Ortaköy'de Kutladı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Meryem Uzerli Yeni Yaşını Sevgilisi Can Alev İle Ortaköy'de Kutladı meryem uzerli can ateş meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, Harikulade Yüzyıl dizisinin Hürrem'i Meryem Uzerli yeni yaşını Ortaköyde kli Anjelique Barda sevgilisi Can Ateş ve tüm sevdikleriyle kutladı İşte Meryem Uzerli haberleri, haberin detayları 1548634116 1548634116 meryemuzerliyeniyasinisevgilisicanatesileortakoydekutladi5c4e4807a020emeryemuzerliyeniyasinisevgilisicanatesileortakoydekutladi5c4e4807a020e meryemuzerliyeniyasinisevgilisicanatesileortakoydekutladi5c4e4807a020e Doğum gününün yanı sıra Alev ve Uzerli çifti gecede ailelerini de tanıştırarak, evlilik yolunda ciddi bir adım attı Uzerli’ye bir valiz dolusu hediye geldiği görüldü Dostlarının ve ailesinin yanında çok mutlu olduğunu söyleyen Uzerli,“Can’ın ve arkadaşların hediyeleri çok kayda değer yok Gelmeleri yeter Allah bana bu dünyada bir yıl daha armağan etti, bir sene daha kalabiliyorsam en büyük armağan budur Yaşın bir önemi yok, o sadece bir rakam dedi Mekanda ailelerini tanıştırılması hatırlatılmasına Uzerli, “Özel hayat hakkında konuşmayacak diye konuştu YENİ DİZİ DEĞIL Diziden bu yıl ayrılan Nebahat Çehre, “Müthiş Asırın kostümcüsüyle mekandan ayrıldı Bodrum tatilinden döndüğünü söyleyen Çehre,“ Diziden ayrıldım lakin dostluklarımız bitmedi dedi Çehre, yeni projesinin de olmadığını söyledi  

Üst Alt