Son Konu

Modern bir ev için 4 altın kural

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
28
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Modern bir ev için 4 altın kural Çağdaş konut dekorasyonu Çağdaş konut donatmak için Ben vintage, country tarzı ev dekorasyonlarını sevmiyorum Benim evim modern olacak Bir gün ielrde bahçeli bir kır evim olursa orası için country tarzı düşünebilirim orası ayrımodernbirevicin4altinkural5c5705e752ccaalt Siz de benim gibi modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız modern konut dekorasyonu için önerileri mutlaka okuyum meleklerim TABLE TR TDTD TD 1549207010 1549207010 modernbirevicin4altinkural5c5705e77938emodernbirevicin4altinkural5c5705e77938emodernbirevicin4altinkural5c5705e77938e TD TR TABLE Salonunuza enerji katmak için renkleri kullanın Herkes evinde rengarenK duvarlar istemeyebilir, ama şöyle bir gerçek var fakat, cümbür cemaat uyumlu renklerle döşenmiş enerjik bir salonun hayalini kurar İşte siz de bu hayalinizi gerçekleştirebilmek için, evinize kırmızı, mavi ve lacivert tonlarında mobilyalar alabilirsiniz Açık renk duvarları olan evinizde, koyu renk mobilyalar çok şık bir konrtast yaratacaktır Geçmişin çizgilerinden yararlanın Çağdaş tarzlar, geçmişin mobilyalarıyla kolaylıkla adapte olabilir Minimalist çizgiler geçmişi mutlaka bir yerden yakalayacaktır Örneğin eski tarz, kafesli camlardan oluşmuş pencereizin önüne, çok çağdaş bir kitaplık ve ya kahve masası ve koltuklar koyabilirsiniz Ayrıntılara dikkat edin Küçük teferruat ara sıra evinizi fazla hoş yapabildiği gibi, bütün tersine çok fena de yapabilir Mesela mutfağınızda dikkat etmeniz gereken tüm rafların kapaklı veya bütün rafların açık olmamasıdır Eğer üst taraftaki rafları kapaklı yaptıysanız, daha alçak tarafa da açık raflar yapın Böylece mutfağınızı fazla düzensiz ya da fazla bunaltıcı olmaktan kurtarırsınız Her şeyin birbiriyle benzer olması gerekir Evinizdeki hiç bir eşyanın “bu da nerden çıktı derhal duygusal vermemesi gerekir Salonunuzdan mutfağınıza benzer tarzı korumalısınız ancak, evinizde bölünmeyesiniz Salonunuzu modern, mutfağınızı da bir kır evi türünden döşerseniz; siz ve evinize gelen misafirler odadan odaya geçerken acayiplik çekeceklerdir Emrindeki buna yatak odalarınız dahil değil  

Üst Alt