Son Konu

Müjde Ar kimdir

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Müjde Ar kimdir müjde ar kimdir müjde ar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, özet olarak hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar 1548242130 1548242130 mujdearkimdir5c5a670173e95mujdearkimdir5c5a670173e95mujdearkimdir5c5a670173e95 Türk Sineması'ın parlayan yıldızlarından bir isim Müjde Ar ve hayatı hakkında ancak bilgilerle huzurlarınızdayız Melek'lermujdearkimdir5c5a670178f83alt 1954 yılında İstanbulda doğdu Bir zaman tiyatro oyunculuğu ve mankenlik yaptı ilk kez TV için çekilen Aşkı Memnu adlı dizide oynadı (1974) Ve Babacan adlı filmle de sinemaya geçti (1975) Daha sonraları bilhassa de bayan sorunlarını işleyen filmlerde oynayarak dikkati çekti Manâlı filmleri: Ah Güzel İstanbul (Ömer Kavur), Adı Vasfiye (Atıf Yılmaz), Asılacak Kadın (Başar Sabuncu), Aaahh Belinda (Atıf Yılmaz), Afife Jale (Şahin Kaygun) * Tiyatrocu ve laf yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın'ın kızı Annesiyle babası bebekliklerinde ayrılırlar * Şarkıcı Mehtap Ar'ın ablası Ay Işığı Ar'ın Söz adlı bir çocuğu var Çocuğun babası Ankaralı Uğur (???) isimli bir işadamı * Müjde Ar birincil evliliğini sinema oyuncusu Samim Değer'le yaptı Daha Sonra yönetmen Ertem Eğilmez'le birlikte yaşadı Ertem Eğilmez ölünce boşlukta kalır: Lakin ben şahane bir şekilde erkeksizlik çekiyorum Elim erkek eline değmemecesine Sizin anlayacağınız, bir yıl her tarafında tam anlamıyla abaza kaldım Ve insanların bir gecelik maceradan bile nasıl korktuklarını gördüm Harikulade bir şey! Sonunda Allah, Sezen'den razı olsun ki bana Atilla'yı tanıştırdı* Atilla Özdemiroğlu ile uzun süreli birliktelikleri de 1995 yılında bozuldu * Atilla Özdemiroğlu, sinema oyuncusu Yaprak Özdemiroğlu'nun babası, Kamuran Akkor ve Lale Mansur'un eski kocası bestecidir * Müjde Ar'ın babası Vedat Akın'ın gayrı yasal bir çocuğu var * Aysel Gürel bacak takımı tiyatroculuğundan sonradan ahir ömründe söz yazarlığında zirveye ulaşmıştır * Müjde Ar CHP'li Ercan Karakaş ile beraberlik yaşıyor  

Üst Alt