Son Konu

Mutfakta Keyifli Vakit Geçirmenize Yardımcı Olacak Kullanışlı Mutfak Ürünleri

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler ve mutfakta vakit geçirmek isteyip bir türlü aradığı motivasyonu kendinde bulamayanlar... Bu içerik sizin için! Gelin birlikte mutfakta kullanırken, hatta kullanmadan evvel bile varlığıyla keyifli olabileceğiniz eserleri birlikte inceleyelim.

'Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.'

17. Bir kullanıcının şu yorumu gözümün önünden gitmiyor: "Her şeyi rendelemek istiyorum." İşte o makine...

Karaca'nın Mastermaid serisindeki çok işlevli mutfak şefini 1.099 TL'lik fiyatıyla çabucak satın almak isterseniz sizi buradan esere alabiliriz.

16. Kendi makarnasını kendi yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan! Instagram'a rahatlatıcı görüntüler çekmeye ne dersiniz?

238 TL'lik fiyatıyla makarna kesme makinesini buradan inceleyebilir, çabucak sepete ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı olması da cabası!

Bir kullanıcı yorumunu da ekleyelim: 'Hamuru kademeli olarak inceltirseniz gerçekten bu fiyata alınabilecek en hoş alet.'

15. Siz içerisine gereçleri atın, bırakın o çırpsın, çırpsın, karıştırsın!

1.074 TL'lik fiyatıyla ayaklı mikserin mutfakta işinizi nasıl kolaylaştırdığına inanılmaz şaşıracaksınız. İncelemek için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu da ekleyelim: 'Harika bir eser, yeterli ki almışım. Her türlü hamur denedim ve başarılı.'

14. Sahiden her pişirme metodunu denediğiniz kanısında misiniz? O vakit bir de airfryer'ı deneyin!

2.027 TL'lik fiyatıyla Xiaomi airfryer sizi tam da burada bekliyor. Ne pişirirseniz pişirin hepsi çıtır çıtır!

13. Kendi dondurmasını da meskende yapmayan ne bileyim... Mutfakta dilediğiniz dondurmayı yapmaktan nasıl keyif alacağınızı tanım bile edemiyoruz!

1.149 TL'lik fiyatıyla çeşit çeşit dondurma ve sorbeler yapabileceğiniz Cookplus Mutfaksever doğrayıcıyı çabucak şuradan sepete ekleyebilirsiniz.

12. Farklı ızgara çeşitleriyle farklı waffle sunumları yapmak isteyenler için en uygun waffle tavası tercihi...

212,90 TL'lik fiyatıyla waffle tavasını çabucak satın alıp tatlı keyfine doymak için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu okumak isterseniz: 'Arkadaşıma ikram olarak almıştım, çok beğendik. Kendime de alacağım. Bu ortada sahiden döküm olduğu için ısıyı eşit yayıyor ve makinelere nazaran çok daha kullanışlı.'

11. Geldi kurban bayramı perileri... İşte karşınızda salça ve kıyma makinesi!

630 TL'lik fiyatıyla çabucak satın alıp mutfağınızda kullanmaya başlamak isterseniz tık tık!

10. Tanınan olan her ne kadar kabak spagetti olsa da istediğiniz her şeyi spagetti formunda doğrayabileceğiniz bir aparat ister miydiniz?

Sebze spiralini 228 TL'lik fiyatıyla çabucak satın almak isterseniz tık tık!

Bir kullanıcı yorumu da şöyle: 'Ürünü tavsiye üzerine almadım, incelerken gördüm güzel ki almışım. Kabağı spagetti üzere rendeleyip makarnaya ekliyorum; hem daha az kalorili hem de sağlıklı bir öğün yaratıyorum, öneririm.'

9. Narenciye sıkacağıyla hem tanımlarınıza limon ve portakal suyunu rahat rahat ekleyebilecek hem de C vitamini deposu içecekleri çarçabuk hazırlayabileceksiniz.

En çok bedellendirilen eserler ortasında yerini alan narenciye sıkacağını 220 TL'lik fiyatıyla sepete eklemek isterseniz sizi bu türlü alabiliriz.

8. Her şeyi yerli yerinde görmek, mutfakta her aradığını çarçabuk bulabilmek nasip olur mu? Oldu bile!

24'lü erzak saklama kabı setini 289,99 TL'lik fiyatla çabucak satın almak için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu da paylaşalım: 'Ürün geldi. O kadar pak, o kadar hoş ki anlatamam. Çok memnum kaldım, âlâ ki bu satıcıdan almışım. Çok hoşlar, indirim kuponlarımla 215 TL'ye anneme ikram aldım. Çok beğendik. Hiç düşünmeden alın derim. Salı günü sipariş verdim, bugün elime geçti. Kargo da çok süratliydi. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Ben 1 kutu daha almayı düşünüyorum. Satıcıya da teşekkür ederim.'

7. "Minicik bu aparatı nerelerde kullanabiliriz?" diyorsanız, açıklıyoruz! Donut ve pişi hamurunda, pilav servisinde, kurabiye şekillendirirken...

Son 30 günün en düşük fiyatı 7,50 TL'ye çabucak sepete eklemek isterseniz tık tık!

6. Her şeyi gram gram ölçerek koymak bir tanımın en yeterli sonucu vermesini sağlıyor doğal olarak. O vakit neye muhtaçlığımız var?

259 TL'lik fiyatıyla IKEA'nın hassas mutfak tartısını çabucak sepete eklemek için tık tık!

5. Pasta yapmaya hobi olarak başlayıp sanat olarak devam ettirenlerin, ettirecek olanların çabucak sepete eklemesi gereken bir set...

A'dan Z'ye pastacılık setini 399 TL'lik fiyatıyla çabucak satın almak için tık tık!

4. Bu kırma özelliğiyle şahane içecekler, hatta tatlılara soslar yapabileceğiniz bir shaker da mutfağınızda yerini alsın isterseniz...

Karaca'nın cam hazneli shaker'ı sizi burada bekliyor, hem de 699 TL'lik fiyatıyla...

Bir kullanıcı yorumu şöyle: 'Çok güçlü bir makine... Sert meyveleri, kuruyemişleti çarçabuk parçalayabiliyor hem de saniyeler içerisinde. Paklığı rahat, çok memnunum!'

3. Döküm mangal keyfini her daim yaşamak isteyenlerin beğenerek, hatta bayılarak kullanacağı bir ürün!

229 TL'lik fiyatıyla çabucak satın almak isterseniz Lava markalı mangal ızgarası sizi burada bekliyor.

Bir kullanıcı yorumu da şöyle: 'Mangalı çok hoş oluyor, et yanmadan pişiyor.'

2. Çeşit çeşit yemeği birebir anda hem de buharda pişirmenin hazzını bir deneyimleyeyim derseniz...

Goldmaster'ın üç katlı buharlı pişirme makinesi 1.499 TL'lik fiyatıyla sizi burada bekliyor.

Bir kullanıcı yorumunu da paylaşalım: 'Spor yapanlar düşünmeden alsınlar. Tek söz ile yapmışlar abi. Ocak emekli oldu resmen. Spora gitmeden eserlerini koy, suyunu ekle, vakti ayarla, konuta geldiğin vakit yemek hazır. Pilavın, tavuğun, brokoli, patates, bulgur ne istersen yapıyor. Aklında duracağına al, konutunda dursun. Yağsız hayat inanın çok hoş. Yıkanması da kolay ayrıyeten.'

1. Kapanışı tatlı yapalım o zaman! Bir kek harcıyla 4 farklı görünümde kekiniz hazır ve nazır!

Hemen satın alıp sıcacık kek kokusuna kavuşmak isteyenler için 164 TL'lik fiyatıyla 4'lü kek kalıbı seti sizi burada bekliyor.

Üst Alt