Son Konu

mutluluk kutusu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mutluluk kutusu Adam beş yaşındaki kızını, gayet fiyatı yüksek bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı Yeni Yıl sabahı minik kızı, paketi getirip: Bu senin babacığımdediğinde çok üzüldü Acaba gereğinden fazla mı tepki göstermişti kızına Bir gece evvel yaptığından utanarak, kutuyu açtı Fakat kutunun içi boştu Kızına yine çıkıştı: Birisine bir hediye verdiğinde, kutunun içinde bir şey olması lazım Bunu da mı bilmiyorsun ufak hanım? Minik kız gözlerinde yaşlarla babasına baktı O kutu boş değil oysa baba! İçini öpücüklerle doldurmuştum! Babası pek çok üzüldü fakat, koştu, kızına sarıldı İkisinin de gözleri doymuş batmış olmuştu Adam o kutuyu ömrünün ardına kadar sakladı Ne vakit keyfi kaçsa, ne vakit morali bozulsa, ne zaman kendini kötü hissetse, kutuya koşar, içinden minik kızının sevgi ile doldurduğu hayali öpücüklerden birini çıkarırdı Aslında tüm insanlara böyle bir kutu mutlaka verilmiştir Şiddet zamanlarda bu kutuyu çıkarıp içine bakabilmeyi başarmak, Mutluluğun anahtarlarından biri olsa gerek Umarım hayat boyu Zor zamanlarında sizi mutlu edebilecek, böyle sayısız kutunuz olur Birini ben gönderiyorum size İçini dostluğumla, sevgimle doldurdum Onu iyi saklayın Tamamlanmış mı? defalarca ve baştan sevgiyle kalın  

Üst Alt