Son Konu

Nasıl-Bir-YOL-İzlemeliyim?Destek Edebilirmisin?..(..Ayrıntılı..)

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ARKADAŞLAR SİZE SORULARIM VAR

BEN ŞUAN 12SINIFIM VE HAYATIM BOYUN 12 KERE İLİŞKİLERİM OLDUNeyse

Geçen yıl 9sınıftan bir kız'dan kısmen hoşlandım neyse olmadı yani onun yanındaki hoş bir kız var facebookta ekledim diğeri ile arkadaş olmuştuk ben bunu ekledim sohbet koyulaştı ayrıntılarıyla konuş konuş oyun falan oynarken Ben biraaz salaklık yaptım gerizekalılık yaptım affersiniz

Okey'de Adamın birisi buna laf attı bende attım Mesaj attı Bana bu Lütfen deme Konuşmam diye Kardeşim diyordu fakat hoşlanıyormuydu hiç bilmiyorum Neyse Bende adama küfür edince Kız Benle konusma dedi Küstünmü Dedim Oda
Evet diyince Ben Yazmasaydım Bastım lafı Uzun yazmıcam Böyle Facebooktan engelledi okulda falan görür görmez konusmadık yani Ve Şuan hala Hoşlanıyrum

Önerileriniz Neler Olurdu Bir Defa ilişkim olsun istiyorum Son senemde Baris

Yani koridorda hep geçiyor yine O Kadar

Arkadaşlar Birde Şu sorunum var 172 Doruk 80 Kg Sivilceler Mevcut Bu engel Olabilir mi? Sizce Ve nasıl Bir yol izlemeliyim Mesela Ne gibi teşebbüs lar yapmalıyım Bu kızdan bir nebze elektirik alıyrum ama işte barışmassada zor kullanarak da diğil Ya Takviye edin detaylı Anlatırsanız sevinirim

2SORUM KG SİVİLCELER KISA YÜKSEKLIK Aşk'a engel olurmu Yani kendi açımdan bakınca başkasına sivilceli kızlar Ya Da erkek Bana geliyorssGörüşüm oAnlatın Lütfen

Üst Alt