Son Konu

Nasıl eskiye dönebiliriz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar ben kızım ve 3 aylık bir ilişkim var Benim eskiden sevdiğim lakin bundan böyle hiç önemsemediğim bir çocuk beni sürekli arıyordu fakat ben hiçbir aramasını açmadım Bu insanı gereksiz konuyu da önemsiz bulduğum için bunu sevgilime anlatmadım mahsus sakladım yok sadece tadımız kaçmasın diye düşündüm Yeniden benzer düşünceyle 1 ay önce bana çıkma teklifi eden bir çocuğu da sevgilime anlatmadım O zamanlar okuldan dolayı kafam yoğundu Sevgilim bir sorun var mı dediğinde bile aklıma gelmemişti bunlar Ve anlatırsam sanki ona hava atıyormuş ya da kıskandırıyormuş gibi olacaktı o böyle düşünmezdi ama istemedim bunları konuşmak Geçen gün bu stil konulardan konu açıldı ve iki olayı da anlattım O da ondan sakladığım için çok kızdı ve kırıldı 2 gündür benimle içten düzgün konuşmuyor Ben yazmasam hiç yazmayacak Güvenini sarsmışım, şaşkın Olur Ya anlatmadığın başka şeyler de var sana nasıl güveneceğim? Ben sana her şeyimi anlatırken sen neden anlatmadın?diyor Beni hala sevdiğini ve soğumadığını söylüyor; benim de onu çok sevdiğimi biliyor Fakat içinde bir şey kalmış atmak istiyorum ama atamıyorum diyor Fazla dil döktüm lakin son durum bu Her Yerde eskisi gibi edinmek için ne yapmalıyım? Lütfen destek edin

Üst Alt