Son Konu

Nasıl söylemeliyim?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış olabilirim, affetme buyurun

Hikayem şöyle,
Geçen sene, sınıftan bi kız arkadaşımın sevgilisiyle arası bozuktu Haliyle morali de bozuktu Bir şekilde fazla muhabbet etmeye başladık ve bu sıkıntılarını öğrendim Dedim sonuçta sınıf arkadaşım, takviye etmeliyim diye düşündüm Ve onun moralini düzeltmek için her şeyi yaptım Gece 4'e kadar mesajlaştığımız olmuştu, gece 2'de telefonla konuştuğumuz olmuştu Neyse sevgilisiyle arası düzeldi, lakin beni çok yakın arkadaşı olarak gördüğünü söyledi Ve mesajlaşmaya devam edelim dedi Ben de peki dedim Bu sefer sevgilisi kıl oldu mesajlaşmamıza ve araları yine bozuldu Bu böyle devam etti ve sonuçta ayrıldılar

Bu aradaki zamanda neler neler oldu Sınıfta birçok kişi bize aleyhinde tavır aldı, yanlış anlaşılmalar oldu ( giderken sevgilisi bizim okulda ) Biz normalde her gün mesajlaşıp, okulda konuşmuyorduk bu hatalı anlaşılmaları önlemek için Ve bana bir gün, tüm öğle arasını senle geçmek istiyorum, kim ne derse desindedi Ve öyle de yaptık Ve işte olanlar bundan sonradan oldu Benim sınıftan bir takım kişilerle aram bozuldu ( sevgilisi de dahil ), hala da konuşmuyorum Onun da üzerine fazla geldiler, fakat o bunu kaldıramadı ve bana bir gün mesajlaşmaya ara verelim dedi Ben de cilalı dedim

Buraya kadarı bu yazın başına kadardı Haziranın sonuna içten sevgilisyle baştan barıştı Hatta bazı konularda onu bana karşı savundu Fakat Temmuzun ortasında falan tamamen ayrıldılar Bana daima biz sırdaşız, sırlarımızı konuşup, zor durumlarda birbirimize takviye ederiz demiştiVe bu yazdan daha sonra, ne dürüst akıcı mesaj attı, ne içten akıcı faceden veya msn'den yazdı Artık konuşmamızda engel kalmamasına karşın hiç yanıma gelmiyor okulda Yalnızca koskoca 8 saatte 12 kez gelip naber diyor, 2 laf etmeden gidiyor Kuvvet durumlarımızda birbirimize yardım etmeliyiz demişti evvelden, hemen şiddet durumlarında ben hariç herkesten takviye istiyor adeta Ve şu anda o derslik arkadaşlarıyla arasını düzeltti, lakin benim için aynı şey geçerli yok Ona destek ederken bozuldu bir takım arkadaşlarımla aram ( elimde olmadan ) lakin çok önemli birini kazandığımı düşünürken, Şimdi o da hiç dostça yok benle ve ben bir takım arkadaşlarımla konuşamıyorum hala diğer taraftan şu var O bana artık okulda konuşamadığım insanlarla konuşabileceğim demişti Evet artık onlarla daha yakın arkadaş, hatta bir keresinde sinemada beni onu yanından kaldırıp, kendi oturmuştu yanında

sonuç olarak istediğim şu:

Ben ona, bundan böyle ne yakın arkadaşız ne de sırdaşız, sen benim sadece sınıf arkadaşımsın, eskisi değin samimi olamayız bundan böyle demem lüzumlu İşte ona bu yaptıklarını uzun uzun yazamam, sizce ne demeliyim ona bu kararın nedenini sorarken? Lütfen takviye edin, fazla manâlı

Üst Alt