Son Konu

Nasıl Ünlü Oldular

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kimler Nasıl meşhur oldu
Ünlüler ve meşhur olma hikayeleri

Tuba Büyüküstün nasıl meşhur oldu

Modellik yaptığı dönemde güzelliğiyle dikkat çeken Tuba Büyüküstün oynadığı 'Çemberimde Gül Oya' dizisiyle şöhreti yakaladı Ardından 'Ihlamurlar Altında' dizisiyle şöhretini pekiştiren Büyüküstün, şimdilerde oynadığı 'Asi' dizisiyle göz dolduruyor

Beren Saat nasıl ünlü oldu

Saat annesinin ısrarı ve o dönemde birlikte olduğu sonradan bir trafik kazasında kaybettiği erkek arkadaşının desteğiyle Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına katıldı Yarışmayı birinci değil ikinci olarak tamamladı Ama Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Aşkı Memnu gibi fazla izlenen dizilerde oynadı Güz Sancısı filmindeki performansıyla da beğeni kazandı

Kıvanç Tatlıtuğ nasıl ünlü oldu

Uzun yıllar podyumda bulunan Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı 'Gümüş' dizisiyle şöhreti yakaladı Ardından 'Menekşe ile Halil' dizisinde rol alan Tatlıtuğ şimdilerde oynadığı 'Aşkı Memnun' dizisindeki Behlül karakteriyle şöhretini pekiştirdi

Pelin Karahan nasıl meşhur oldu

Kavak Yelleri dizisiyle yıldızı parlayan Pelin Karahan oyunculuğa nasıl başladığını da şöyle anlattı: 'Yakınlarım 'Pelin yüzün fazla güzel Bir ajansa yazıl en azından filminde oynarsın' diyordu Ama ben bunu hiç istemiyordumFakat İstanbul'daki kuvvet yaşam koşulları aleyhinde mecburi kalıp ajansa yazıldımAjanstan aradılar ve görüşmeye gitmemi söylediler Görüşmeye gittim 'Müzikle uğraşıyor musun?','Bir müzik aleti çalabiliyor musun?' gibi bir sürü soru sordular Ben her soruya 'hayır' diyordumHem acemi hem kısa boylu olduğu için seçilemeyeceğini düşünen Karahan bir vakit sonradan kendisini ciddiye aldıklarını fark etmişSonunda dizideki Aslı rolü de onun olmuş

Deniz Çakır nasıl ünlü oldu

Daha önce çoğu dizide rol bölge Deniz Çakır ’ın şansı da 'Yaprak Dökümü' dizisiyle döndü Ekranın 'kötü kadını' olarak nam salan Deniz Çakır, dizide oynadığı Ferhunde karakteriyle dikkatleri üstüne çekti

Hadise nasıl ünlü oldu

Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından başlangıçta, Belçika ’nın Pop Idol yarışması farzedilen (Türkiye ’deki Popstar Yarışmasının güya) Idool 2003'te farkedildi Yarışmayı birincilikle bitirmese de, kendisine yapımcılar kadar albüm içeri almamak için öneri gelen teklifi iyi değerlendirdi

Ezgi Mola nasıl meşhur oldu

Çocuk yaşta 'Karate Can' adlı diziyle oyunculuğa adım atan Ezgi Mola ’yı “Unutma Benive ardındaki 'Hırsız Polis'te izledikDizilerde evde kalmış kız karakteriyle dikkat çeken Mola, son olarak oynadığı 'Canım Ailem' dizisindeki Feride karakteriyle şöhreti yakaladı

Fahriye Evcen nasıl ünlü oldu

Yaprak Dökümü'nde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen de yaşadığı Almanya'dan tatil için Türkiye'ye gelip oyuncu oldu Tatil için geldiği Türkiye'de Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak katıldı Evcen daha sonra Aydoğan onu yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı Telefon numarası alış verişinden sonradan Evcen Almanya'ya döndü Fakat daha sonra telefonu bir türlü susmak bilmedi ''Asla Unutma'' ve ''Hasret'' dizilerinde rol aldı Lakin belli başlı büyük çıkışını Yaprak Dökümü ile yaptı

Gökçe Bahadır nasıl meşhur oldu

Televizyona “Yaşam Bilgisi dizisindeki “Törpü rolüyle adım atan Gökçe Bahadır, peşinde oynadığı “Yaprak Dökümündeki Leyla karakteriyle şöhreti yakaladı *

Üst Alt